Reklama

Reklama

Nedotknuteľní

  • Česko Nedotknutelní (viac)
Trailer 1

Obsahy(1)

Ani jeden z nich nemá budúcnosť, napriek tomu si možno len ťažko predstaviť heterogénnejšiu dvojicu. Na jednej strane milionár Phillip, vzdelaný zberateľ umenia, renesančný človek s kultúrnym rozhľadom a vybraným vkusom z vyššej spoločnosti, ktorý je po nehode ochrnutý a pripútaný na vozík. Na druhej strane černošský mladík z predmestia. Vďaka energii, odvahe a bezprostrednosti by mu mal patriť svet, ale ako čerstvo prepustený väzeň nemá šancu získať prácu a zisťuje, že svet o neho ani trošku nestojí. Stretnú sa skôr omylom, najprv o to moc nestoja, no Phillip si aj tak vyberie živelného mladého muža takmer z ulice ako svojho ošetrovateľa. Možno to bol krok zúfalej nudy, dosť možno aj riadená samovražda. Či tak alebo onak, ich spolužitie po krátkej nedôvere prekoná všetky rozdiely a oba charaktery z iných vesmírov života do seba zapadnú ako Lego. Ich neočakávané priateľstvo ponúka dojemný, zábavný a hlavne neuveriteľne silný zážitok. (Bontonfilm SK)

(viac)

Videá (6)

Trailer 1

Recenzie (97)

Spiker01 

všetky recenzie užívateľa

Pro někoho definice zbytečného remaku, ale ruku na srdce, neříká se to o každém? Význam filmu je jasný, v Americe legendární Nedotknutelní zas takový šrumec neudělali, tak si asi u Weinsteinů už v roce 2016 řekli, že látku podojí s domácími herci (film ležel rok v trezoru). A ačkoliv samozřejmě musím uznat, že francouzský originál je nedostižný, i u The Upside jsem poměrně výborně bavil. Člověka chvíli štve, že tu jsou Hart a Cranston (Firth by byl horší) a dělají věci trošku jinak, než známe, nicméně Neil Burger natočil fajn odpočinkovou jízdu podle notoricky známého příběhu a já nevidím důvod, proč byste tomu neměli dát šanci. Třeba budete příjemně překvapeni. ()

T2 

všetky recenzie užívateľa

Rozpočet $37,5miliónaTržby USA $108,252,517 Tržby Celosvetovo $122,752,517Tržby za predaj Blu-ray v USA $2,707,779Tržby za predaj DVD v USA $2,643,768║ Na moje prekvapenie ma to dostalo. Išiel som do toho ako skeptik, s tým že prichádza ďalší zbytočný remake od režiséra ktorého som prv moc nemusel. Nakoniec som ostal v údive ako bol nápadito využitý námet, potenciál tohto príbehu. Herecky to tu sadne priam dokonalo, dokonca aj Nicole Kidman tu hrá a pasuje do danej osnovy. Dejovo pútavé, chytľavé a hlavne trefné. Aj tie najnechutnejšie gagy sú tu podané zo správnym nadhľadom a zbytočne nekazia, či netrčia. Pre mňa tento rok ďalšie veľké prekvapenie. Ostal som v údive a nadmieru som sa dobre zabavil, záver dostal. Môžem povedať že ma to bavilo viac než originál. /videl v kine: 90%/ ()

Reklama

Xmilden 

všetky recenzie užívateľa

Ze zvědavosti jsem se podíval co předvedou Amíci s nejlepším evropským filmem tohoto milénia, ale samozřejmě odpadli už na začátku. Kevin Hart mě v této roli moc neseděl. Moji manželku film vadil už ze své podstaty. Často nuda, občas něco trapně nechutného. A jedna povedenější rande naslepo v restauraci tohle nemohlo zachránit. 50% ()

NinadeL 

všetky recenzie užívateľa

Tahle americká verze Nedotknutelných měla navzdory všemu ideální pozici. Vzali filmeček z drzé národní kinematografie, vyházeli všechny kraviny a natočili to znovu a čistě. Bez škobrtnutí. I tak může vzniknout paráda, ke které bude radost se vracet. Ano, americké prostředí je univerzálnější a jen pouhá přítomnost Kidmanky ve vedlejší roli vytváří divácké pohodlí z opětovného setkání. ()

dr.horrible 

všetky recenzie užívateľa

Už to pár dní neviem ohodnotiť. V zmysle natočiť to isté znovu pre iné publikum, remake Nedotknuteľných v žiadnom zmysle nedehonestuje a je to príjemný film. Prirodzený, v rámci možností. Asi sa prikloním k nižšiemu hodnoteniu, pretože Neil Burger nemá ani náznak žiadneho rukopisu. A Kevin Hart sa tak moc snaží, až je to evidentné. Najviac si asi zapamätám po dlhej dobe fakt peknú Kidmanku, ktorá je tu tak pekná asi preto, že sa konečne nepokúša vyzerať o 30 rokov mladšie. Oprostene od hejtu na tom filme nejde vlastne nič podstatné skritizovať. Iba škoda, jak šedivú tvár mu režisér dal. 70% Ps: Možno ešte trochu nechápem obsadenie Golshifteh Farahani. Buď teda tú jej jednu dôležitú scénu vystrihli, alebo ten part mohol hrať hocikto. ()

Galéria (29)

Zaujímavosti (4)

  • Film měl premiéru už 8. září 2017 na Torontském filmovém festivalu. Poté, 7. října 2017, proběhla premiéra v USA na Aspenském filmovém festivalu. (Varan)

Súvisiace novinky

Režisér Všemocného chystá novou sci-fi

Režisér Všemocného chystá novou sci-fi

28.04.2019

Režisér Neil Burger (Všemocný, Divergence) spoustu lidí překvapil svým letošním odklonem od oblíbeného žánru sci-fi, když natočil remake francouzské komedie Nedotknutelní s Bryanem Cranstonem a…

Kevin Hart sesadil Aquamana

Kevin Hart sesadil Aquamana

14.01.2019

Je to oficiální, Aquaman je první superhrdinský film ze stáje DC od Temný rytíř povstal, který v kinech překonal miliardu. Úspěch je to zejména pokud se ohlédneme na předloňskou Ligu spravedlnosti,…

Kdy dorazí američtí Nedotknutelní?

Kdy dorazí američtí Nedotknutelní?

16.06.2017

Ačkoliv o tom ještě spousta lidí neví, francouzský hit Nedotknutelní se opravdu dočkal remakeu. Divokou roli Omara Sye převzal Kevin Hart (Centrální inteligence) a místo Françoise Cluzeta se na…

Reklama

Reklama