Sex nebo život!

• Veľká Británia Love Bite

V malém přímořském městečku Rainmouth právě skončila škola a léto je v plném proudu. Hlavní hrdina Jamie (Ed Speleers) je už unaven pohledem na své kamarády, kteří přes den pracují v místní továrně na koláče a v noci si užívají nezávazný sex. Když však na párty, kam se náhodou dostane, potká krásnou stopařku Julianu (Jessica Szohr), svět se nejednou nezdá tak špatný. Bohužel se po jejím příjezdu začnou dít šílené věci a v malém klidném městečku začne docházet k záhadným vraždám. Oběti jsou vždy stejné – panicové. Zdá se, že tajemný vrah má spadeno na nevinné mladé lidi, kteří teprve čekají na svůj první styk. Jedinou možností, jak zůstat na živu, je mít co nejrychleji sex. (oficiálny text distribútora)

teseth

Příjemná teen-komedie, která má více vtipných momentů než trapných, dobrý námět a minimum hluchých scén. Je pravda, že v polovině se to spíše zvrhne v love-story, ale vcelku to příběh nezabije a pár vtipných momentů to umocní. Závěrečná scéna v lese je však masakr!!! :-D Povedená věcička na běžný večer, kdy se chcete pobavit! ()

Bobik9

Dva teplouši, dva retardi, suprový Timothy Spall a nádherná Jessica Szohr. Jinak je to komediální podprůměr. Prvních 40 minut je zábavných a člověk si říká, že jsou to taková britské Prcičky s vlkodlakem, ale potom se to zvrtne, jak kdyby tvůrci nevěděli jak dál a jen natahovali čas. Ed Speleers je herecky totální poleno a hodně mě nebavil. Hudba jinak dobrá, kamera dobrá, celé se to tváří docela profi, ale úroveň scénáře končí u poklopce. ()

kinghome

Lidi jdou klasicky na 1* a přitom si to tenhle film vůbec nezaslouží. On si přímo říká o ten odpad, když se kouknete na příběh a český název tomu moc nepomáhá. Já musím říct, že jsem se dost bavil. Vtipné momenty nastaly a trapností tam bylo minimum, až jsem se tomu sám divil. K tomu se přidali slibný herci, který tuhle komedii ještě povýšili. Mluvím hlavně o Jessice Szohr (Piraňa 3D) a Lukovi Pasqualino (Skins... chudák, to moc daleko nedopracoval, přitom potenciál má) Jessica byla zatraceně sexy a Luke hrál strašnýho kreténa, ale oba to hráli skvěle. Konec už vypadal na klasický love story, ale pak se něco stalo a poslední scéna to totálně zabila :D Silné 3* Možná tomu časem přihodím tu 4*, fakt to není taková kravina. ()

Campbell

Je mi líto co se děje s vlkodlačím žánrem, v dnešní době máte debilní Stmívání kde z vlkodlaků dělaj vlkodlaky totální buzny, nebo máme hodně špatné Darkwolf které vypadá špatně a pak tu máme Love Bite horor který dělá z vlkodlaků totální nýmandy a kretény. Je mi to líto protože vlkodlačiny patří mezi moje nej subžánry. Tohle je ale strašná sračka kde jsem se nad humorem cítil děsně trapně. A o to víc je škoda že masky byly celkem slušný ale co je to naplat když film sám o sobě stojí za hovno. ()

George Stobbart

Britská teenagerská hororová komédia o 4 kamošoch, ktorí majú letné prázdniny a v ich malomeste začnú postupne miznúť mladí. Rozšíri sa fáma, že si ich odchytáva vlkolak, živiaci sa panenskými telami a tak sa ich hlavným cieľom stane čo najskôr stratiť panictvo. Vo filme sa strieda mysteriózna vlkodlačia stránka s komédiou typu "American Pie", akurát, že obidve stránky sú vcelku jemné a netlačia na pílu, čo síce pomáha udržiavať celistvý dojem, ale zase sa kvôli tomu akosi neobjavujú výraznejšie, zapamätania hodné scénky. Ináč ma to však bavilo; zábavná a pekne natočená oddychovka, s vtipnými postavami, v príjemnom prostredí a predpokladám, že teen publikum by si to mohlo užiť ešte o niečo viac. ()

• Vlkodlak se pídí po mase nevinných při úplňku. V tomto snímku je tedy úplněk hned několik nocí po sobě. (Prochy38)
  • Když se blíží první úplněk, záběry na Měsíc, které se po sobě během několika minut objevují, jdou ve špatném pořadí. Měsíc je totiž točen v době, kdy se blíží novu a ne úplňku. Další záběr, kdy je Měsíc větší, je v opačném pořadí, měl by se totiž zmenšovat. (Prochy38)
  • Hlavní natáčení probíhalo ve městě Essex, další scény jsou pak natáčeny ve Skotsku ve Velké Británii. (Terva)