Americký webseriál o reality show Burning Love, ve které hasič Mark Orlando hledá tu pravou. Seriál je parodií na reality show The Bachelor. (..Lucas..)

monika_cz

Jako satira dobrý, ale občas až moc sprostý a oplzlý. Mohlo by se to zkrátit a možná by to mělo lepší efekt, takhle je to až moc dlouhý a člověk se potom začíná nudit. Super byl však závěr, kde se postupně všechyn vyřazené žádal postupně o ruku. Nakonec jedna souhlasila, tomu se říká "ˇŽhavá láska". ()

DJ Obelix

Hodnoceno ve formě celovečerního filmu (sestříhaného z první série) a je na tom znát, že by tomu jisté krácení neuškodilo (film má 110 minut!). Nicméně nutno říci, že Marino hraje svého lehce zaostalého hasiče brilantně a některá camea (a menší role) mě dohnala k slzám. Velmi jednoduchý humor, ale na to už jsem od této partičky zvyklý od dob Childrens' Hospital. Mohu doporučit! ()

sun.eagle

Dělání si srandy z těhle hloupoučkých reality show plných hloupých pipek, hloupých kreténů, hloupých producentů a hloupého ansámblu kolem těhle hloupých show vůbec, jakožto taky z těch snad ještě hloupějších tupců co na to koukají se vší vážností je neskutečná prdel a já se bavil, snad jsem z toho moc nezhloupnul... ()

Reesam

Jsem dost na pochybách..Ono totiž je těžké hodnotit film, u kterého si myslíte že to buď byla ta nejhloupější komedie, co jste kdy viděli, protože ta primitivnost postav je tak zavádějící, až to bolí, nebo naopak to byla jedna z těch lepších komedií, kdy jste se smáli a vlastně jste na to koukali s neustálým očekáváním, koho si tedy vezme. No a protože je blbost asi hodnotit film buď a nebo, když si nejste jisti, dáme průměr. Musím uznat, že se mi to líbilo, i když to bylo vážně hloupoučké. ()

WincKruspe

Naprosto brilantní, jestli jsou i skutečné relity show takhle stupidní, tak se na to snad začnu dívat. Ken Marino je coby prostý, atraktivní hasič výborný a stejně tak ženská část obsazení. I proto je možná škoda, že seriál má jen 7 dílů, z postav i celého námětu by se dalo vytěžit daleko víc absurdních, stupidních, přehnaných a výborných scének. ()

• Postava Symphony (Christine Taylor) je odkazem na seriál Hey Dude, ve kterém Taylor hrála postavu jménem Melody Hanson. (..Lucas..)
  • Postava Dany (Jennifer Aniston), která je oblečena v kostýmu pandy, protože chce zakrýt svůj vzhled, aby neodváděl pozornost od její osobnosti, je parodií na soutěžícího sedmé řady The Bachelorette (od r. 2003) Jeffa Medolly, který byl známý tím, že nosil masky ze stejných důvodů. (..Lucas..)
  • V seriálu se objevuje spousta herců ze seriálu Párty na klíč (od r. 2009) - Ken Marino (Mark), Adam Scott (Damien), Kristen Bell (Mandy), Ken Jeong (Ballerina), Ryan Hansen (Cowboy Waiter), June Diane Raphael (Julie) a Kerri Kenney-Silver (Jay). (..Lucas..)