Koule je Pětka – a taky komentované zprávy na Pětce, které „mají koule“. Ivo Šmoldas a jeho hosté nenechají na ničem niť suchou – takže suchý humor rozhodně nečekejte. Pořad, který naráží do současného dění jako demoliční koule – a nastavuje zrcadlo světu, kde pravda často chodí kanálem. Komentáře a zprávy, jaké na jiném kanále neuvidíte. Bez komentáře. (oficiálny text distribútora)

Karlos80

Na TV Pětka od 20:00. Politická satira, ale dívat se na to, a hlavně pak na pořád ty stejné ksichty vážně moc nedá. Prý zbor našich znalců, aha, a na co je znalec třeba taková Štěpánová nebo Přenosilová? Šídlo, Komárek ml. atd - radši bez komentáře. Příliš mnoho až nezdravého sarkasmu a celkově trapnost a nuda. ()

Paity odpad!

Bohužel Ivo Šmoldas udělá z každého pořadu záležitost, která by uspala i morče, které poslední týden nepilo nic jiného než kávu. ()

Lyrik

Opravdu nejnudnější koparz, kterého jsem se zúčastnil. Měl jsem dostat příplatek za to, že jsem se s ohromnou vervou snažil nezívat .. :) ()

Lucius55

Chápu, že dosti záleží na zvoleném tématu a hostech, kteří o něm hovoří, ale zhlédnutých cca 5 dílů mě nepřesvědčilo. Občas sice nějaká drobná perlička padne, ale to nestačí. I když příjemně překvapil Martin Stropnický svou erudovaností, pohotovostí a nevtíravým vtipem, Veronika Žilková zase potvrdila svou jednoduchost hraničící s tupostí. Petr Vydra je tu někdy lepší v než Na stojáka a na ostatních je vidět, že se snaží být vtipný za každou cenu. Škoda... ()

lugano odpad!

Nucený slabý potlesk znuděného komparzu nad trapnými kecy jak se v ČR žije hrozně, neznalostí se ztrapňující protagonisté. Odpad ()