Heart

Krátkometrážny / Animovaný / Akčný
Južná Kórea / USA, 2011, 9 min

Réžia:

Erick Oh

Osamělá postava najde srdce, které spadlo z nebe. Rychle si je přivlastní, avšak není sama, kdo po něm zatouží. Osamělých osob je tu více a brzy vypukne o tento "poklad" zuřivává bitva. (Rembrant)

ABLABLABLA

Whaaaaaat did I just see? Tohle bylo nehorázně bizardní, podivné, neurčité (doslova, ty postavy furt měnily vlastní tvary), ale přitom zajímavé a překvapivé. Začátek byl nesmělý a říkala jsem si, co to je sakra za blbost, pak to ale od 4. minuty nabralo grády. (Ovšem až od 4. minuty, čímž narážím na to, že místo 9 minut stačilo bohatě 3-5 min včetně titulků.) Hudba doprovázející velkou bitvu byla perfektní, stejně jako samotný souboj. Ač jsem sama překvapená, tak v závěru se mi to fakt líbilo. Možno zhlédnout zde: http://www.youtube.com/watch?v=JOP-_8TFWn8 ()

kaylin

Kdyby se z tohoto snímku udělal standardní hudební videoklip, klidně i v tomhle provedení s danou hudbou, asi by to bylo lepší. Takhle je to jen něco, co se tváří strašně umělecky a hluboce, ale stejně to vyznívá jen jako podivný psychedelický sen o smyslu života a místě jednoho srdce. ()

MsUtahraptor

Poselství mi nejspíš uniklo, poněvadž to, co myslím, že by jím mohlo být, je zoufale slabé. Forma s prominutím nechutná. Jen výborná hudba tomu zachrání aspoň jednu hvězdu. ()