Je tu první část finále řady a čas se krátí. (Disney+)

Martrix

Dnes jsem si pustil Avengers Endgame. Tvůrci se v této řadě vzdálili Marvels Univerzu natolik, že si mohou dovolit vlastně jakýkoliv konec. Že jsou s výjimkou Coulsona a F-S postavy druholigové, se od seriálu dalo čekat, ale on doté nižší ligy spadl i scénář. Vlastně ani nezáleží na tom, které postavy přežijí do další řady, protože je scénáristi nechali prožít tolik věcí, že jsou vedle nich Avengeři žabaři. Že se seriál v posledních dvou epizodách zmátoří jsem nečekal...a překvapení jsem byl ušetřen, tak aspoň že už tato řada končí, ()

BaronMartin

Předfinálová epizoda není špatná, ale mohlo by to být ještě trošku lepší :D Co se mi líbilo, tak byl Deke, jeho vztahy a dynamiku s Jemmou a Fitzem, jeho hlášky, jeho scény, ty mě fakt bavily. Flint je super a jsem strašně rád, že je zpátky. Kdo mi už tolik nesedl, tak je bohužel Sarge, který je strašně zvláštní. Už to vůbec není ten charismatický drsný záporák z prvních dílů řady, ale místo toho tady přeskakuje mezi dobrou a zlou stranou a mění svoje cíle každou chvíli a prostě už nepůsobí tak dobře. Tomu nepomáhá Izel, která mě prostě totálně nebaví. A ti zombíci taky nic moc :D Na to, jak byli Shrikové zajímaví na začátku téhle série, teď to jsou prostě chodící zombies bez nápadu. Díl špatný není, ale doufám, že finále bude lepší. Hodnocení: 65% ()

• Mnohé z mien Chronicomov sú z biblie (Enoch, Isheah, Boaz, atď.). (Pat.Ko)
  • Mack (Henry Simmons) je veľmi veľký a je uznávaný pre svoju silu. Prečo teda jednoducho nepoloží Flinta (Coy Stewart) na chrbát a nenesie ho? To by Flinta síce bolelo, ale menej by ho bolelo ako to, ako sa pokúšať chodiť medzi Yo-Yo (Natalia Cordova-Buckley) a Mackom. (Pat.Ko)