Rukojmí jsou v nebezpečí a je třeba zachránit dvě planety. (Disney+)

Dolby.130

Fajn epizóda. Šiesta seria zatiaľ na kvalite neklesá. A dufam, že to tak aj ostane. A verím že posádka Zephyru sa ešte vráti do hlbokého vesmírnu lebo tie časti má bavia najviac. A sú to naj časti z celého seriálu. Nové rasy, nové planéty, iná kultúra. Stred mliečnej drahý no topka čo dodať. ()

MasterD

Docela zklamání. Daisy a posádka Zephyru docela fajn, bitva May s posedlým chlápkem taky, ale jinak to zas moc nedává smysl a je to příliš laciné (zničení domovské planety Chronicomů, May a její porážka Sarge, tak na efekt...) Navíc se vsaďte, že to bude Fitz, kdo bude vynálezcem těch alien parasites. PS: To fakt Eunoch neví, jak v 5. sérii cestovali časem?! Vždyť je sám do toho monolitu hodil. 65% ()

BaronMartin

Okej, okej. Tenhle díl jsem si fakt užil :D Rozjíždí se nám tu celá linka s Chronicomy, která je fajn, hlavně se mi líbí dynamika a vztah mezi Fitzem a Enochem. Mimochodem, Enoch je prostě skvělý :D Co mě fakt hodně baví, tak je Sarge, celé to objevování, kdo vlastně je, celý příběh kolem Shriků atd., to mě příjde opravdu dobré. A všechny scény mezi Sargem a May byly taky fajn. Hodnocení: 75% ()