Lidskou rasu ohrožují parazitní cizinci. (Disney+)

MasterD

Když další den jdu po městě a ze všech holubů a havranů jde jakýsi strach, asi tato epizoda na mě nějaký vliv měla. Bohužel ale byla horší než předchozí, Sargeova dějová linka je prostě pro mě jaksi nudná. Yo-Yo taky mohla svou novou lásku zachránit hned, když mu motýlí netopýr letěl do úst (a cíleně nezapomenout, že je Yo-Yo), ale to bychom pak neměli zápletku, že ano. Je nutné poznamenat, že scény s instagramovou influencerkou měly asi být vtipné z důvodu, že ji hraje M. Tancharoen (showrunner AoS). 60% (na IMDB je taky zatím z 8. série hodnocena nejhůře) ()

BaronMartin

Opravdu hodně meh epizoda :D Podstatná část dílu se věnuje Dekovi, jeho brutálně otravné přítelkyni a celému jejich podniku, a až na pár úsměvných scén je celá tahle linka poměrně zbytečná a otravná, některé momenty jsou až trapné :D A humor v téhle části taky moc nefunguje. Jediná scéna, která je fakt super, je Dekovo setkání se Sargem, které je dost atmosférické. Jinak ale tahle část fakt nic moc. Hodně mě bavila linka s YoYo a Kellerem, ale ta tu má docela malý prostor a už to nedokáže moc zachránit :D Epizoda dost průměrná. Hodnocení: 58% ()

BaronDevil

Zatim odpadni serie. Scenaristicky des a hruza, pribehove tragedie. Nezajimave, nudne, hloupe. Spis to dela ostudu prvnim cca 3-4 seriim. Dam jednu hvezdu za Coulsona... ()

• S.H.I.E.L.D. označuje extrakciu Deke Shawa (Jeff Ward) „Code Yellow“, je odkazom na Shawovu posadnutosť citrónmi. (Pat.Ko)
  • V spoločnosti Dekea (Jeff Ward) sú všade citróny. V čase Dekea bol citrón darom lásky, najmä jeho lásky voči Daisy (Chloe Bennet). (Pat.Ko)