Coulsonovo vítězství odhaluje ještě větší hrozbu. (Disney+)

micle21

Tak se blížíme do finiše, tenhle seriál prostě nemá chybu! Možná jen Yo-yo bych se zbavil :D Aida naprosto válí (nebo jak jí vlastně teď říkat?) a čeká nás velkolepé finále s Ghost Riderem. Ten mě sice extra neohromil, ale jistě to spetří, když jsme ho neviděli takovou dobu. ()

BaronMartin

The Return je předfinálová epizoda a upřímně mě překvapilo, jak moc chillovací je :D Vlastně se tu nic moc nestane a nepůsobí to jako setup na finále. Díl je to ale pořád dobrý. Vrcholem celé epizody je určitě Aida. To je strašně zajímavá postava a třeba její scéna s Fitzem ( asi všichni ví, o které mluvím :D ) je zároveň vtipná, děsivá i emocionální :D Celkově vývoj a chování Aidy je strašně fajn. Fitz, kterého stále trápí Framework, je taky super. Vrací se nám i pár postav, třeba Talbot a samozřejmě Ghost Rider, na kterýho mám docela hype :D Ještě chci zmínit Superiora, který je taky dobrý, a to, jak se furt množí a neustále přibývají jeho LMD kopie, to je takový zajímavý prvek a baví mě to :D Fajn epizoda. Hodnocení: 70% ()

DominikMH

Finish? To snad ani náhodou! Aida naprosto převzala celou 4. sérii. :D Konec dílu? Ghost Rider je zpět? Wow! Vskutku milé překvapení. Celý tento díl byl založený, podle mně jen na smutku..dojemné chvilky i radost když Aida zachránila ze zatopené ponorky Macka... Yo-yo se přidala za Mackem do "virtuální reality", aby ho zachránila a kdo ví, jak to vše dopadne. A pozor! Agents Of S.H.I.E.L.D. renewed for season 5. <3 ()

• Glenn Talbot (Adrian Pasdar) označuje agentov SHIELD-u za C-3PO, pričom si ich mylí s robotmi. Je to odkaz na film Star Wars (1977). (Pat.Ko)
  • Keď Anton Ivanov (Zach McGowan) hovorí AIDE (Mallory Jansen), že jeho LMD je "navrhnutý iba pre zabíjanie", ide o odkaz na Marvel záporáka M.O.D.O.K.-a (Mental Organism Designed Only for Killing). (Pat.Ko)