Coulsonův tým se dozvídá Aidino děsivé tajemství. (Disney+)

BaronMartin

All the Madame's Men je po minulém díle taková trošku přízemnější epizodka. Děj je dobrý, Daisy zde opět dostává schopnosti a její moment, kdy vyhodí Madame Hydru z okna je mega cool :D Doktor Fitz je pořád skvělý, jeho otec taky dostává nějaký prostor a jejich vzájemná dynamika je velice zajímavá. Bakshiho cameo taky potěšilo. Postava, která mě bavila asi nejvíc je určitě Ward. Framework Ward byl prostě skvělý, například jeho finální rozhovor s Daisy v této epizodě je super a celkově tahle epizoda výborně slouží jako rozlučka s postavou Granta Warda. A samozřejmě, highlight celé epizody je finální Coulsonův proslov k světu, který je totálně epický :D Taková pomalejší epizoda, ale dobrá. Hodnocení: 70% ()

• Komentáre, ktoré Bakshi (Simon Kassianides) hovorí žene o spoločnom nákupe nábytku, jasne odkazujú na únik záberov z relácie Access Hollywood v roku 2005, v ktorej novomanžel Donald Trump hovorí moderátorovi Billymu Bushovi o svojej snahe zviesť vydatú ženu tým, že ju pozve na nákup nábytku. (Pat.Ko)
  • V čase 1:10 počas správy Bakshiho (Simon Kassianides) je na obrazovke štvorec s nápisom "In Memoriam, John Garrett, American hero" ("Na spomienku Johna Garretta, amerického hrdinu"). Táto epizóda bola odvysielaná (25. apríla 2017) presne dva mesiace po smrti Billa Paxtona, herca, ktorý stvárnil postavu Johna Garretta (25. februára 2017). (Pat.Ko)