Coulson nezná temné tajemství Mayové. (Disney+)

Hust3r

Mack to zabil! Doslova. Agenti mi chyběli a vrátili se ve skvělé formě. Akorát mi pořád přijde, že Quake pořád neukázala svůj plnej potenciál..Jinak je mi celkem líto Phila, ten z toho bude úplně zničenej, May ale už neměla moc co nabídnout, takže tohle"osvěžení" je celkem přínosné. I druhá půlka čtvrté série pokračuje ve velkém. ()

BaronMartin

Broken Promises je první díl druhého partu 4. série, věnovaný LMD. A užil jsem si ho, i když s ním mám pár problémů. Asi ten největší je tempo a celkově smysl tohohle dílu. Oproti předchozímu našlapanému dílu je tenhle jednoduše pomalejší, slabší a působí strašně vycpávkově a zbytečně. Máme tu celou linku se senátorkou Nadeer a jejím bratrem, která je taková podivná a navíc, Vijayova druhá terigeneze, kterou projde na konci dílu není vůbec vysvětlena ani v tomhle díle, ani ve zbytku seriálu :D Linka s Aidou mi přišla už trošku lepší, i když má pár much ( třeba scéna, kdy Mack a Yo-Yo střílí na letadlo.... jako really? :D ), Aida mě jako záporák prostě baví a LMD May mi také příjde zajímavá. Co jsem zatím u žádného dílu Agentů nezmiňoval, ale vadí mi to, tak jsou takové ty podivné střihy, kdy se totálně vypne zvuk a hudba, scéna se ukončí, a následně po třeba vteřině opět pokračuje. Je jasné, že tyhle chvíle jsou dělané pro lepší vkládání reklam ( přece jenom, je to televizní seriál ), ale když se uprostřed souboje tohle stane, hrozně to vytrhává z děje. Epizoda sama o sobě fajn, ale mohla být výrazně zkrácená, aby to prospělo jejímu tempu. Hodnocení: 65% ()

Martrix

Téma cestování časem a umělá inteligence prostě americkým scénáristům nejdou. Těžko říct, čím to je. Aida jakožto zdivočelý android, kopírování lidí včetně vzpomínek a následné infiltrování...ten twist na konci to malinko napravil, ale v této epizodě bylo tolik blbostí. (scéna, kdy tým opětuje palbu na dálku ovládaný androidem hacknutou stihačku...WTF?) ()

• Mack (Henry Simmons) povedal: "Som si istý, že dostaneme nejaké šialené vysvetlenie Roya Battyho." Roy Batty je postava z filmu Blade Runner (1982). (Pat.Ko)