Děsivý původ Ghost Ridera je konečně odhalen. (Disney+)

mourek10100

Bylo to na hraně tak ve 3/4, ale je to tam. Ke konci to mělo spád, tempo, všichni se v extrémních situacích chovali celkem rozumně a myslim, že druhá půlka mid season bude stát za to. Pořád se mi líbí, že je to trošku temnější než předchozí série, ale doufám, že se tým opět dá konečně dohromady a budou zplnomocněni. Ps : nechte mě v naději, že to byl Johnny. ()

BaronMartin

The Good Samaritan je skvělý díl, ale pořád mi tam něco chybělo :D Co je opět úžasné, je Ghost Rider. Konečně se dozvídáme jeho origin, jak Robbie získal schopnosti a objeví se i původní Ghost Rider Johnny Blaze, u kterého mě akorát mrzí, že se už v seriálu nikdy neukázal. Pořád mi lehce vadí Mace, který je jako postava fajn, ale občas se chová tak hrozně nelogicky, stupidně a otravně... Každopádně, závěr ukazující, že za vším stál Robbieho strýc Eli, který se tak stal jedním ze záporáků této série a na konci tohoto dílu získá schopnost tvořit hmotu, ten je fakt super. Taky mě bavily odkazy na 2. sérii Agentky Carterové, kdy se nám vrací Dark force, Isodyne a Roxxon. Celkově velice dobrý díl. Hodnocení: 78% ()

• Robbie (Gabriel Luna) hovorí „ten druhý“ v súvislosti so svojou osobnosťou - Ghost Rider, čo je tiež fráza, ktorú Bruce Banner používa v súvislosti s osobnosťou Hulka. (Pat.Ko)
  • Toto odhalenie ukazuje, že skupina Momentum Energy Labs, ktorá sa tu vyskytuje, je spojená s Eliom Morowom, je v skutočnosti nástupcom spoločnosti Isodyne Energy z druhej série seriálu Agent Carter (2015). (Pat.Ko)