Nastává konfrontace Daisy a Ghost Ridera. Jenže za jakou cenu? (Disney+)

BaronMartin

Meet the New Boss je velice fajnový dílec, který má spoustu dobrých příběhových linek. Pro mě asi nejméně výrazné a zajímavé jsou linky s trošku šílenou May, která mi prostě příjde divná :D A potom celá ta linka s duchy, která mi pořád vůbec nesedí do seriálu svojí stylizací. Nastiňuje se nám tady mocná kniha Darkhold, ale pořád mi tihle duchové prostě nesedí... Co je stále skvělé, tak je Robbie / Ghost Rider, který je prostě úžasný, jeho dynamika s Daisy je taky dost fajn, jeho vizuál je super a hudební motiv je taky dost dobrý :D Asi nejdůležitějším prvkem epizody je odhalení nového ředitele Mace, kterého hraje Jason O'Mara, a ten mi zatím příjde velice fajn, navíc má dost solidní hlášky :D Celkově dobrý díl. Hodnocení: 74% ()

mourek10100

Ředitel mě příliš nepřesvědčil, raději bych byl, kdyby otěže převzal zase starý tým, ale věřím, že se to ještě rozjede. Zajímá mě, kam se tato série posune a věřim, že Ghost Rider bude pro příběh ještě důležitý a nebude jen pozlátkem pro diváky jen proto, že se vrátily práva. ()

• Toto je druhá komiksová postava, ktorú Jason O'Mara stvárnil. Predtým už nadaboval Brucea Wayna/Batmana v šiestich animovaných filmoch DC. (Pat.Ko)
  • V Marvel komiksovej kontinuite je Jeffrey Mace (Jason O'Mara) známy ako Patrio, nevylepšený človek, ale veľmi schopný bojovník. Jeffrey Mace bol tiež tretím Captain America a zastával túto úlohu dlhšie než Steve Rogers, kým Rogers nebol nájdený v ľade. Je tiež strýkom Generála Thaddeusa Rossa. (Pat.Ko)