První z Radcliffeových experimentů se nepovede, lidé se úplně rozpadnou. Radcliffe Hiveovi oznamuje, že k úspěšnému pokusu potřebuje krev mimozemšťanů Kree. Také Simmonsová a Fitz se snaží najít protilátku proti změnám, které probíhají v nelidech. Jako dobrovolník při pokusech se jim nabídne Campbell. Simmonsová ho však odmítne. To ale Campbellovi nevadí a on sám si píchne vzorek protilátky, kterou zatím oba vědci dokázali vyrobit. Je připravena akce, při které chce S.H.I.E.L.D. Hivea zabít. Ve chvíli útoku se ve městě objeví dva mimozemští Kree bojovníci. (TV Nova)

BaronMartin

19. díl Failed Experiments už pomaličku připravuje půdu pro finále. Celá epizoda se hodně zaměřuje na Hive, vidíme tu i jeho minulost a to je dost fajn. Taky se tu opět objevuje rasa Kree a tu bylo pěkný zase vidět, jelikož ve filmovém MCU se na Kree docela kašle. Musím ještě pochválit Radcliffa, který je hrozně super charakter, má pár dost solidních hlášek a je prostě fajn :D A závěrečný rozhovor Macka a Hivem posedlé Daisy byl velice dobrý. Celkově takový fajnový díl. Hodnocení: 70% ()

mourek10100

Je pravda, že Kree tu byli spíš za neohebné buldozéry, cov konečném důsledku nic nezmohli, ale já se bavím dobře. Agenti jsou v topce z toho co pravidelně sleduji a rozhodně nepřestanu. Jsem i rád, že dva spin-offy zrušili, alespoň se budu soustředit na to jedno. Daisy uber sexy kočka, a pořád válí. Mack moje druhá nejoblíbenější postava až se obávám, že to on bude ta oběť, to bych nerad :´( ()

Loki_Six

"The world fears our kind of power because not everyone has it. Only billionaires can build iron suits. Only the military can make super soldiers, which can only lead to a war of its own. Whereas I plan to apply a more... collectivist philosophy." ()

• Domorodec na začiatku výstavy mal znaky veľmi podobné Black Pantherovi. (Pat.Ko)