S.H.I.E.L.D. je na kolenou, Hive si podmaňuje další nelidi a nyní je na agentech Fitzovi a Simmonsové, aby přišli na způsob, jak zastavit nebezpečného soka jednou provždy. V tu chvíli však na sídlo Radcliffea zaútočí Hive se svými novými bojovníky - Jamesem, kterého ovládl, a Alishou, která se dokáže znásobovat. (TV Nova)

mourek10100

Úplně odvázaný z toho nejsem jako třeba u jiných seriálů, ovšem pokud nedám maximální hodnocení posledním dvou epizodám, tak už nevím. Skye se stává Quake, zbytek jede podle zajetého mustru a citelněji mi chybí Hunter s Bobbi, když vidím, když jdou vědátoři do akce, po opětovném zrušení jejich spin-offu dvojnásob. A jsem rád, že je pryč Malick, "Ward" je stokrát lepší. PS : Coulson má virtuální štít! Yes! ()

BaronMartin

18. epizoda The Singularity je další výplňkový a hrozně zbytečný díl. Představuje se nám postava doktora Radcliffe, který zatím nemá moc prostoru, ale působí poměrně charismaticky. A prostor samozřejmě dostane, hlavně v další sérii. Co mi trochu vadilo, je poměrně podivné chování Coulsona, které mi příjde lehce mimo jeho charakter. Kdy například jen tak dá Lincolnovi výbušnou vestu :D Nevím no. Taky se mi úplně nezdá jeho štít z jeho robo ruky :D Hellfire je pořád otravný, Hive je pořád docela fajn. A vztah Fitze a Simmonsové je taky super. A na závěr se S.H.I.E.L.D. konečně zbavuje Hydry... teda až na Hive... a vlastně se vrátí v 5. sérii.... takže se jí vlastně vůbec nezbavuje, ale dělejme, že jo :D Hodnocení: 60% ()

Loki_Six

"Most parasites have one goal ... attack and weaken its host. But Hive does the opposite. Its parasites swarm the brain's pleasure center, releasing so much dopamine that infected Inhumans not only feel bulletproof, they actually are." ()

• Táto epizóda nám predstavuje Dr. Holdena Ratcliffa (John Hannah), ktorý v 4. sérii zohrá veľkú úlohu. (Pat.Ko)
  • Coulsonov (Clark Gregg) energetický štít v komiksoch používal aj Captain America, keď sa opravoval jeho kovový štít. (Pat.Ko)