Mack má problém s odchodem Morseové a Huntera do nuceného civilu. Proto si vezme několik dnů volna, aby je strávil se svým bratrem Rubenem. V té době však dojde k teroristickému útoku na vládní budovu. K útoku se přihlásí internetová teroristická skupina Watchdogs. Coulson je přesvědčen, že tato skupina je vedená bývalým agentem S.H.I.E.L.D.u, Felixem Blakem. Mack, který je blízko místa činu, se ihned z domova zapojuje do vyšetřování. (TV Nova)

mourek10100

Ten díl nebyl špatný, jenom mi nepřišel nijak extra něčím okouzlující. Mackův bratr mě fakt nebavil (klišé za klišé, nejdřív je pořád naštvanej, pak zjistí pravdu a odpustí Mackovi). Samozřejmě twisty na Avengers pořád fungují a Felix Blake potěšil, ale chtělo by to více cameí z MCU, resp prostě nějaká. ;) ()

BaronMartin

14. díl Watchdogs je strašně výplňkový a zbytečný díl. Zbytečněji působí ještě víc, když si uvědomíte, že poměrně zajímavé postavy z tohohle dílu už nikdy neuvidíme. Celý děj je takový obyčejný, ale je zábavný a nenudí vás, to nic nemění ale na tom, že je to epizodní příběh, který s dějem série nijak nesouvisí. Představuje se nám skupina Watchdogs, která je docela zajímavá, a jako její vůdce se nám po 1 celé sérii vrací Felix Blake. Ten je super, jeho postava je hrozně zajímavá a líbí se mi celkově ten nápad, že se z dobrého agenta S.H.I.E.L.D.u stal zlý velitel teroristické organizace. Bohužel, jak jsem již zmiňoval, tuhle postavu po téhle epizodě už nikdy neuvidíme, a to mě opravdu mrzí. Je zde taky Mackův bratr, který je docela fajn, ale opět, už ho nikdy neuvidíme, takže působí zbytečně. Bavila mě dynamika Lincolna a Coulsona, to mě přišlo opravdu fajn. A máme tady historicky první Shotgun-Axe, jéj :D Každopádně, dost nic moc díl. Hodnocení: 55% ()

• Daisy (Chloe Bennet) spomenie, že Damage Control prišiel po prestrelke upratať Mackov (Henry Simmons) dom. Damage Control je stavebná spoločnosť vystupujúca v Marvel Comics, ktorá sa špecializuje na opravu škôd na majetku spôsobených konfliktmi medzi superhrdinami a superzloduchmi. (Pat.Ko)