Malick se obává Warda a jeho snahy najít trezor Hydry a získat jeho obsah, který chce použít k zabití Coulsona. Malick proto na Warda pošle své lidi. Útok se ale nepodaří a Ward ze zajatých Malickových lidí dostane souřadnice trezoru. Mezitím se Hunter a Morseová vloudí do ATCU, kde se v přestrojení za agenty FBI snaží získat informace o tom, kde je vězněn Garner. Místo toho zjistí, že ATCU vůbec žádnou léčbu nelidí neprovádí, naopak se je snaží rozmnožit. Coulson ihned vyhledá Priceovou a chce po ní vysvětlení. Sama o tom nic neví, tuto část činnosti řídí Malick. Ten zatím nachytá Warda při vloupání do trezoru Hydry. (TV Nova)

BaronMartin

8. epizoda Many Heads, One Tale je další, naprosto skvělý díl. Celá dějová linka kolem S.H.I.E.L.D.u, co se snaží zjistit skrytá tajemství ATCU je úžasná, má spoustu dobrých a napínavých momentů. Fajn je taky vztah Fitze a Simmonsové, který se mnohem víc prohlubuje. Trochu prostoru také dostávají Malick a jeho poskok Giyera, ti jsou také fajn. Co tuhle epizodu tahá neskutečně nahoru je Ward. To je totiž suverénně jedna z nejzajímavějších postav celého seriálu. Brett Dalton si ho neskutečně dává a úplně skvěle hraje takového toho šmejdskýho hajzl záporáka, který je ale sakra zajímavý :D Celá jeho linka, jeho momenty, jeho souboj s Malickovými lidmi, to je super. Na závěr se nám taky odhaluje historie a původní účel Hydry, a velice stručně se nám naznačuje hlavní záporák série Hive :D Skvělý díl. Hodnocení: 75% ()

• „Lietajte na priateľskej oblohe“ bol slogan reklamy United Airlines v rokoch 1965-1996. (Pat.Ko)