Daisy s Mackem a Hunterem zjistí, že ATCU shromažďuje zadržené nelidi. Když se na to Coulson zeptá ředitelky, ta mu tvrdí, že se snaží pro ně najít léčbu. Mayové a Morsové se podaří zjistit, že Strucker se pokusil skrýt u Gideona Malicka. Ten ho bez milosti vydá Hydře. Strucker umírá a před svou smrtí prozradí Mayové, kdo je ve skutečnosti Lash. Simmonsová se stále snaží o záchranu Willa, ale nemohou s Fitzem na nic přijít. (TV Nova)

BaronMartin

Šestá epizoda Among Us Hide... je taková typická, poměrně dobrá epizoda Agentů. Hodně mě bavila linka Daisy, Macka a Huntera, kteří se snaží přijít na to, kdo je Lash a zároveň zjistit nějaké tajemství ATCU. Trochu méně mě bavila linka Bobbi a May a jejich honby za Wardem, která je taková typická honba za pomstou, na které není nic moc zajímavého. Zajímavý je rozhodně konec epizody, a teď SPOILER :D, kdy se ukáže, že Lash je ve skutečnosti Andrew, což je poměrně překvapivý a příjemný zvrat. Akorát jsem si uvědomil, jak moc hnusné CGI Lash má :D Naopak, jeho hudební znělka je sakra dobrá. A taky se nám v epizodě samozřejmě představuje Gideon Malick, který bude jedním z hlavních záporáků celé 3. série. Dost fajnový díl. Hodnocení: 70% ()

• Jedná sa o 50. epizódu seriálu. (Pat.Ko)
  • Powers Boothe sa predtým predstavil v Avengeri (2012) ako člen Svetovej bezpečnostnej rady. Tu je odhalené, že sa volá Gideon Malick. (Pat.Ko)
  • Názov epizódy je odkazom na komiks Fantastic Four #45 (1965) s názvom „Among Us Hide... The Inhumans!“, kde sa prvýkrát objavili inhumani Black Bolt, Crystal, Karnak, Lockjaw a Triton. (Pat.Ko)