Raina předpoví okolnosti strašlivé katastrofy, při které mohou být všichni transformovaní zlikvidováni za pomoci jakési starodávné zbraně. Jiaying ihned dává rozkaz Gordonovi, aby po takovéto zbrani začal pátrat. Ten ji objeví v letadle Gonzalese. Wardovi a Kaře se podaří přepadnout a omráčit Bobbi. Zatím se Jiaying setkává s Gonzalesem, aby spolu vyjednali smlouvu o příměří. Jai ho podvede a zabije pomocí modrého krystalu. Poté se jeho zbraní postřelí, před svými lidmi tvrdí, že byla Gonzalesem napadena. (TV Nova)

BaronMartin

Dvacátý předfinálový díl Scars je opět dost dobrý (mimochodem, celý komentář je plný SPOILERŮ). Celá příběhová linka S.H.I.E.L.D. vs. Inhumans je strašně zajímavá, navíc se nám na konci epizody ukazuje Jiaying jakožto hlavní záporák pro finále a celý závěr dílu je super. Začátek epizody, který je provázán s Avengers: Age of Ultron je taky dost fajn. A samozřejmě se nám odhalují nějaké plány do budoucna, ať už pomsta Warda a Agentky 33 na Bobbi, nebo třeba záhadný kamenný monolit. Dobrá epizoda a hlavně skvělá příprava na finále. Hodnocení: 71% ()