Gordon se vrací z normálního světa s nepříjemnou informací, že se mu nepodařilo zachránit Lincolna. Je to přesně ta situace, která pomůže Raině odhalit její věštecké schopnosti. Zatím se Coulson pokusí dohodnout na příměří se ?skutečným? S.H.I.E.L.D.em. Následně s Wardem infiltruje Hydru a podaří se jim zachránit Mikea a Lincolna. Simmonsová však Wardovi neodpustila jeho zradu a je rozhodnuta ho zabít. To se jí nepodaří, Warda zachrání Bakshi, který přitom umírá. Aby se Coulson už konečně vypořádal s Hydrou, je ochoten se spojit i s agentkou Hillovou. (TV Nova)

BaronMartin

19. díl The Dirty Half Dozen je dost dobrý. Jestli je tady něco fakt skvělé, tak je to interakce mezi postavami. Po fakt dlouhé době se nám tu opět složil původní tým S.H.I.E.L.D.u obsahující Coulsona, Skye, May, Warda a FitzSimmons a jejich dynamika a interakce mezi nimi je skvělá. Hlavně Ward je fakt výborná postava. Akorát mě docela dost štve postava Simmonsové, která se chová jako neuvěřitelná blbka. Další linky jsou taky fajn, opět díky interakcím. Třeba rozhovor Macka a Huntera je dost solidní. Na závěr tu máme cameo Marii Hillové a pár finálních teasů na Avengers: Age of Ultron, jelikož tato epizoda se odehrává těsně před tímto filmem. Skvělá epizoda. Hodnocení: 75% ()

mourek10100

Fajn, že se objevila Hillová i odkazy na MCU...ale nějak si nemůžu pomoct, chtěl bych víc. Přece by nebyl problém, pár záběrů co natočil Whedon dát do seriálu, zvlášť, když se na něm podílí/podílel. Furt jsem čekal cameo Barona Struckera a ono furt nic. A doufam, že Hillová se už v třetí sérii bude objevovat pravidelněji, myslel jsem, že když skončil Himym, tak Cobie podepíšou. Ale jinak fajn, sice jsem byl ve skluzu a nestihl poslední díl před Avengers 2, ale aspoň už vím, jak to žezlo vlastně našli :) ()

• Základňa, v ktorej sú Lincoln a Mike držaní v zajatí, je tá istá základňa, v ktorej skúšali experimenty na Quicksilvera a Scarlet Witch vo filme Captain America: Zimný vojak (2014). (Pat.Ko)