S.H.I.E.L.D. objeví starobylé město dříve, než se k němu stačí dostat Hydra, ale aby odhalili jeho tajemství, jeden z členů týmu musí položit tu nejvyšší oběť. Mezitím May a Skye zápolí s časem, aby se dostali k Raině dříve než Whitehall. (TV Nova)

BaronMartin

Devátá epizoda ...Ye Who Enter Here je další povedený díl. Konečně se dostáváme k jádru příběhu a do onoho záhadného a tajemného města. Také se tu zmiňují Kree, kteří samozřejmě v seriálu budou hrát ještě velkou roli. K příběhovým linkám, je tu vztah Fitze a Simmonsové, který je dost zajímavý. Taky mě bavila interakce Coulsona a Bobbi a třeba takový Mack ovládaný jakousi podivnou silou byl taky fajn. Mimochodem, bylo super vidět Koenigy, kteří narozdíl od první série nejsou tak neskutečně otravní a jsou poměrně dost fajn, Oswalt si to dává :D Dobrá epizoda. Hodnocení: 73% ()

• Scéna, v ktorej Coulson (Clark Gregg) a Bobbi Morse (Adrianne Palicki) prichádzajú do Portorika, bola v skutočnosti natočená v hlavnom meste ostrova San Juan. (Pat.Ko)