John Garrett před 15 lety navštívil jistého mladíka s nadáním. Pomohl mu k tomu, aby se stal mužem. Dnes je Ward jeho pravou rukou. Avšak nic netrvá věčně a dny Garretta se pomalu chýlí ke konci. Jediná naděje pro něj je nově vyvinuté sérum. Coulsonův tým mezitím vymyslí plán, jak se dostat do Cyberteku. Díky vynálezům Fitze a Simmonsové se tam Coulson a Mel mohou dostat. (Varan)

BaronMartin

Předfinálová dvacátá první epizoda Ragtag je celkem dost dobrá. Podstatná část epizody se zaměřuje na backstory Warda, na jeho první setkání s Garrettem a jak se přidal k Hydře a to je strašně fajn a tyhle části jsem si užíval. Pak je tu příběhová linka v současnosti, která je taky dost dobrá. Je plná dost zajímavých dialogů a interakcí mezi postavami a třeba finální scéna, kdy se Ward vypořádá s FitzSimmons je skvělá. Když už jsme u toho, Ward jako záporák je skvělý, jeho herec Brett Dalton má prostě ksicht na to, aby hrál nějakého chladného vraha :D Epizoda má opět bohužel docela pomalé a vleklé tempo. Taky mě trochu mrzí (není to teda chyba vyloženě této epizody, ale hlavně té příští :D), že docela zajímavý záporák Garrett na konci dílu dostane onu uzdravovací látku a stane se z něj takový typický totálně šílený přesílený padouch, co je totální magor a vůbec neví, co dělá. Epizoda každopádně dost fajn, akorát opět působí jako dost natáhlá výplňková vata. Hodnocení: 70% ()