Po posledních událostech je základna S.H.I.E.L.D. armádou uzavřena. A tak Coulson, který nechce svůj boj s Garrettem a Hydrou ukončit, musí hledat jiné místo, odkud by mohl se svým týmem pokračovat v boji. Data, které Coulson objeví na svém odznaku, ho odkazují na utajenou základnu kdesi v kanadské divočině. Coulson tam s kolegy odlétá a zde skutečně základnu najde. Její správce mu poskytne zajímavé informace ohledně údajné smrti agenta Furyho. (TV Fanda)

BaronMartin

Nebylo to špatné, jen to nebylo tak moc dobré, jako předchozí 2 skvělé epizody. Dost se mi líbí, že epizoda hodně řeší minulé události, líbí se mi, že se tu řeší, že S.H.I.E.L.D. už nebude pro veřejnost tak důvěryhodný, což se třeba v 2. Kapitánovi vůbec neřešilo. Bohužel mě prakticky celá linka o Coulsonově týmu a o tom, jak hledají základnu Providence vůbec nebavila. Coulson mi přišel svým chováním, kdy neustále věří, že Fury žije a že mu něco posílá, spíš otravný než zajímavý a prostě mi to nesedělo. Co mě bavilo, tak je linka o Garrettovi a Wardovi, ta mi přišla dost zajímavá, bohužel nemá tolik prostoru. Máme tu pár nových postav, cameo zde měl Adrian Pasdar jako Glenn Talbot, který samozřejmě mnohem víc prostoru dostane v pozdějších sériích. A taky se nám představuje rodina Koenigů (zatím teda jenom Eric :D), kterou hraje Patton Oswalt. A ten mi v této epizodě přišel neskutečně otravný, naštěstí jsem to, jakožto obrovský fanoušek Pattona Oswalta, dokázal přetrpět :D Každopádně taková nadprůměrná epizoda, která by se klidně mohla shrnout v 5 minutách. Hodnocení: 59% ()

Wiikii

Čtyři hvězdy, ale jenom kvůli tomu, že se dále rozvíjí příběh, který jsme mohli vidět i ve filmu Captain America 2 .... Jen pořád nechápu, proč scénář je dělán tak, že Ward a Skye spolu nekonec budou, že by Ward byl trojtý agent. ... Seriál se asi snaží zaujmout stálými zvraty... ()

• V epizóde sa dvakrát spomenula Invázia Chitauri do New Yorku, ku ktorej došlo v Avengers (2012). (Pat.Ko)