Coulson je přesvědčen, že je May zrádce. Ve chvíli, kdy se dozvídá, že je Garrettovo letadlo napadeno neznámými útočníky a že i na základnu kdosi zaútočil, zamknou May do vyšetřovací místnosti. Týmu se podaří odhalit, že útočníky jsou teroristé z Hydry. Coulson se snaží improvizovat, když znovu získá kontrolu nad letadlem, nejdříve pomůže Garrettovi a poté zamíří na základnu. (TV Fanda)

Martrix

Minule jsem žehral na předvidatelnost, tak teď to musím poupravit. Je to předvidatelné a navíc je zřejmá snaha tvůrců zamíchat kartami tak, aby diváka překvapili i na úkor logiky a dosavadního vývoje děje. Navíc dělají z některých postav superlháře a podvodníky, jen aby mohly zradit své blízké... . To se mi moc nelíbí, ale na druhou stranu dává tato epizoda hezký kontext k filmům...je vidět, že SHIELD byl vždycky organizace, která i bez přičinění Hydry měla zaniknout. ()

BaronMartin

Hned na začátek chci říct, že celý komentář je plný SPOILERŮ a u téhle epizody fakt doporučuji si to nevyzrazovat. Sedmnáctá epizoda Turn, Turn, Turn je úžasná, ještě víc než minulý díl. Celý příběh je opět napínavý a zajímavý, celá epizoda je plná zvratů, které opravdu překvapí. Interakce mezi postavami je opět velice dobrá, akční scény jsou taky fajn, ať už Ward vs agenti nebo třeba Coulson, May a Fitz proti Hydře. Mimochodem, hudba je taky skvělá. Co je ovšem totální pecka jsou ty zvraty. Epizoda se odehrává po 2. Kapitánovi Americe, kterého jsem viděl dřív, takže zvrat s tím, že SHIELD byl infiltrován Hydrou mě nepřekvapil, každopádně není špatně udělaný (i když myslím, že v tom Kapitánovi to bylo zpracované o chlup lépe). Každopádně zvrat s pravou totožností Clairvoyanta je naprosto luxusní a podle mě i opravdu nečekaný. Jediné, co bych uvítal je, kdyby jsme s postavou Johna Garretta, tedy Clairvoyanta, strávili trochu víc času, aby tento zvrat byl ještě působivější. Každopádně chci pochválit Billa Paxtona, který tuto postavu hraje, ten si to neskutečně dává. A samozřejmě závěrečná scéna a zvrat, který změnil celý seriál a všechny postavy, kdy se ukáže, že Ward byl celou dobu na straně Hydry, je neskutečný a mrazí z něj. Nechápu, jak zde někteří můžou psát, že je to předvídatelné. A také musím vzdát hold tvůrcům, jelikož takováhle odvaha se jen tak nevidí. Budovat téměř celou sérii jednu z hlavních postav a následně z ní udělat v podstatě záporáka, to je skvělý nápad a jsem hrozně rád, že to tvůrci udělali. Luxusní epizoda plná zvratů, s dobrým příběhem a atmosférou. Hodnocení: 85% ()

• Po tom, čo sa Garrett sa odhalí ako agent Hydry, je agentka May (Ming-Na Wen) stále v putách, avšak po výbuchu spôsobenom Wardom (Brett Dalton) a Skye (Chloe Bennet) už zrazu nie je v putách. (Pat.Ko)
  • Tvorcovia nepovedali Brettovi Daltonovi, že Ward bude agentom Hydry, oznámili mu to až tesne pred natáčaním tejto epizódy. (Pat.Ko)