Uprostřed americké pouště se objeví tajemná asgardiánská bohyně Lorelei. Pronásleduje ji bojovnice Sif, která požádá Coulsona o pomoc. Lorelei uprchla z vězení během útoku temných Elfů. Její předností je schopnost ovládat muže pouze svým hlasem. Toho okamžitě na Zemi začne plně využívat. Coulsonův tým i Sif jsou jí na stopě. (TV Fanda)

BaronMartin

Patnáctá epizoda Yes Men je bohužel po několika velice solidních epizodách velký průměr. Příběh vůbec nesouvisí s celkovým dějem série, ale to mi tady tolik nevadí, jelikož alespoň dialogy mezi postavami řeší to, co se minule stalo. Když už jsme u dialogů, ty jsou velice dobré a interakce mezi postavami je fajn. S čím mám problém je ten děj, který není prostě moc zajímavý. Máme tady záporačku Lorelei, která není vůbec zajímavá. Taky je zde Jaimie Alexander jako Lady Sif, která je upřímně dobrá, za to může hlavně to, že ve filmech nemá skoro žádný prostor, takže vidět ji v trochu větší roli je fajn. Ale příběhově je to hrozná zívačka, není tu nic zajímavého a zapamatovatelného a z epizody si nic neodnesete, kromě pár super dialogů. Hodnocení: 50% ()

• Lorelei z Asgardu utiekla na Zem tesne po udalostiach filmu Thor 2. Zrejme Loki jej vydal tento príkaz. (Pat.Ko)