Agentka Handová řídí záchrannou akci agenta Coulsona, který je v zajetí u uprchlého vězně Poa a jeho pomocnice Rainy. Ti se snaží pomocí mučení z Coulsona dostat informace o jeho znovuoživení poté, co při jedné akci v minulosti zemřel. Zatím Handová ze záchranného týmu vyřadí Skye, které nevěří. Naštěstí se Skye rozhodne pátrat na vlastní pěst a objeví, kde je Coulson vězněn. Na místo dorazí právě včas. (TV Fanda)

BaronMartin

Jedenáctý díl The Magical Place není špatný, opět se zde řeší hlavní děj série, což vítám mnohem více, než více epizodních příběhů (škoda, že po téhle epizodě se to zase změní :D). Problém mám s tím, že sice se zde řeší celkový příběh série, stejně to ale působí hrozně epizodicky. V minulém díle na konci jsme měli zvrat s unesením Coulsona, v tomhle díle se to hned a rychle vyřeší. Byl bych radši, kdyby to bylo trošku detailněji a podrobněji probrané třeba ve 2 dílech. Samotný příběh a honba za Coulsonem není špatná, dozvídáme se tu spoustu informací o jeho smrti a to je opravdu zajímavé. Též se nám víc nastiňuje hlavní záporák Clairvoyant, který pořád zůstává dost tajemný, stejně jako jeho schopnosti a to je dost dobré. Taky mě hodně bavila linka Skye a musím opět pochválit Clarka Gregga a jeho Coulsona, Clark prostě umí skvěle hrát a je neskutečně charismatický. A na závěr se nám trochu nastiňuje Deathlok, což je dost fajn. Epizoda není špatná, ale působí dost zvláštně. Hodnocení: 60% ()

Wiikii

Poslední dva díly nebyli špatné, ale ta část s Coulsonem byla opravdu hloupá, naopak část s Mikem(úplně úplný závěr), tak to mě nabudilo na další díl s nadějí, že se bude rozvíjet příběh právě Petersona... ()

• Predajca „Vanchat“, ktorý je zajatý a vypočúvaný S.H.I.E.L.D.-om, bol už predtým spomenutý v ep. Pilot (2013) a Eye Spy (2013). (Pat.Ko)