Z vězení za pomoci supervojáků unikne vězeň Edison Po. Záznam kamery ukáže, že se jedná o stejně upravené vojáky, jako byl Peterson. Coulson se rozhodne, že vyhledá Petersona a získá ho pro spolupráci. Stopa zavede tým do opuštěné továrny, kde už je čeká skupina supervojáků. Rozpoutá se bitka, při níž jen tak tak tým zvítězí. Následně zločinci, mezi kterými je i Raina, unesou Petersonova syna a chtějí ho vyměnit za jeho otce. Coulson souhlasí, netuší však, že se jedná o léčku. (TV Fanda)

BaronMartin

Desátý díl The Bridge je konečně (po asi 4 epizodách v řadě) díl, který nějak souvisí s celkovým dějem seriálu. Bohužel, je to dost průměrná epizoda. Příběhově nejde o nic převratného, opět se vyšetřuje Centipede, vrací se nám Mike Peterson, je tu pár fajn momentů, ale nic extra. Záporáci Raina a Edison Po jsou docela dobří, jsou hodně tajemní a záhadní a působí to dobře. Samozřejmě, nejlepší částí je finále, kdy se nám nastíní pár zvratů do dalších dílů, ale tohle už docela průměrný díl nezachrání. Hodnocení: 55% ()

• V tejto epizóde sa dozvedáme, že Mike Peterson odolal nebezpečnej látke, ktorú prijal pod experimentom "Centipede", aj napriek tomu, že neužil sérum z krvných doštičiek Scorcha. (Pat.Ko)