Tým pátrá po třech částech magické hole Asgardianů, která dává svému majiteli nadlidské schopnosti, ale také nekontrolovatelný vztek. Stopa je zavede k vysokoškolskému profesorovi Randolphovi, z něhož se ve skutečnosti vyklube nesmrtelný ochránce hole. Ward, který se části hole dotkne, získá neuvěřitelnou sílu, ale také nekontrolovatelnou zuřivost. Zároveň ho pronásledují smutné vzpomínky z dětství na jeho násilnického bratra. (TV Fanda)

BaronMartin

Osmá epizodka The Well je zas a znova velice průměrná. Mezi sedmou a osmou epizodou nám vyšel film Thor: Temný Svět, takže The Well pochopitelně odkazuje na události zmiňovaného filmu. Příběh je jednoduchý, ale nedá se říct, že by byl špatný. Máme tady jakousi Asgardskou hůl, kterou hledají záporáci, a naši hrdinové ji musí získat dřív. Je to jednoduché, ale stačí to. Celá epizoda je hodně věnovaná Wardovi, jeho charakteru a jednomu momentu z jeho minulosti a to je dobré. Představuje se nám postava profesora Randolpha, který je Asgarďan a jeho postava je celkem fajn, i když nemá tolik prostoru. Taky mi lehce vadil závěr (který teda souvisí se začátkem příští epizody), kdy se spolu vyspí Ward a May, kteří v seriálu měli nulovou chemii a dialogy, ale jen tak, kvůli jedné společné události v seriálu se vyspí. To je takové divné. A finální scéna z Tahiti, která nám opět ukazuje, že je zde něco sakra špatně, je prostě super. Průměrná epizoda, která extra nenudí. Hodnocení: 57% ()

• Táto epizóda sa odohráva po filme Thor: Temný svet (2013), čomu nasvedčuje aj začiatok epizódy, kde agenti upratujú stopy po udalostiach z toho filmu. (Pat.Ko)