Piper se stává objektem zájmu spoluvězeňkyně, ale zjišťuje, že diplomacie jí k odmítnutí rozhodně stačit nebude. (Netflix)

Loki_Six

"I'm missing half my zucchini. These girls don't realize I'm here to provide food not dildos. I'm all out of cucumbers, carrots, beets. God knows what they're doing with those. I can't hold on to anything cock-shaped." ()

Necrotongue

Silně pochybuji, že by se mohla postava Sophie Burset stát mou oblíbenou, ale i když byla třetí epizoda věnována právě jí, bavila mě zatím nejvíc. Děj měl tentokrát slušné tempo, pobavil mě přechod věznice na úsporný režim i zařazení krajně "sympatické" hlavní hrdinky do nekonfliktního kolektivu. ()

Griffith

Byl jsem zvědavý na díl od Jodie Foster, ale jestli jsem čekal nějakou výraznou změnu v režijním rukopisu, tak jsem byl blázen, protože tento díl si drží stejný styl i úroveň jako předchozí dva. Což znamená, že je to super natočeno a odvyprávěno, ale stále mě to obsahově nebere. A už ani nečekám, že se to může změnit. Vychází najevo, že v každé epizodě bude podrobněji představena minulost jedné ze spoluvězeňkyň. Nemůžu říct, že bych byl zvědavý na pohnuté osudy macaté, afektované transky, které jsme viděli tady. ()