Jack a Vanessa se coby nastávající rodiče přestěhují do toho nejstrašidelnějšího zchátralého domu v New Orleans. Netuší však, že na něj byla vržena vražedná démonická kletba. Jackovi a Vanesse se situace brzy začne vymykat z rukou, stejně tak jako jejich neochotnému sousedovi F'Resnelovi, Vanessině přátelskému psychiatrovi, její wiccanské sestře Marjorii i detektivům, kteří mají vyšetřit narůstající počet mrtvých těl. Zachránit je může jedině elitní vatikánské komando vymítačů ďábla - nebo ani to ne? (Cinemax)

darkrobyk

,,Vycucaly mi všech 19 kulek pusou!" Původně jsem myslel, že si pouštím Ďáblovo dítě... Nakonec ale lepší než všechny Děsný bijáky dohromady. Slušná hudba, pěkná kamera a sem tam nějaké gore, kterého mohlo být rozhodně více. Omen, Vymítač ďábla, Mlčení jehňátek a mnohé další... Hodně se tu řve, tříská do piána, a když se se postavy zakecají, vypadá to jako sitcom bez přidaného smíchu. Asi nejvíce mě pobavilo líčení knězů o propíchnutí představeného deštníkem. Lehce o sexu, ale více se o něm mluví, a pak blicí scénka, což já opravdu nemusím. Nechť lítaj vnitřnosti vzduchem a červi se sypou, avšak blití prosím ne.... Jo a dětský fotbal potěšil. Sem si při tom vzpomněl na Monty Pythony. Sestřihat film na půl hodinu a pak bych byl spokojenější. ()

Moena

Další ujetá volovina. Ale tentokrát volovina, u které jsem se po delší době ze srdce několikrát zasmál. Roztomile přehrávající postavy, hlavně můj oblíbenec Key, naolejovaná prsa bez cenzury, dokonalí kněží! a především hodně černého a absurdního humoru. Ještě snížit ječící faktor tak o 50% a byl bych ještě spokojenější. ()

Morholt

Hell baby sice patří k tomu lepšímu v žánru hororových komedií, ale to spíše ukazuje na to, na jaké je tento subžánr bídné úrovni. Sice oceňuji, že se tolik nehrálo na strunu fekálního humoru a zvracejících scén je pomálu (vlastně jedna), ale na druhou stranu ono se jinak nebylo příliš na co koukat a čemu se smát. Místy jsem sice pousmál, ale jinak většina vtípků vyzněla do ztracena. O zábavu se tak staral především všetečný soused, který se objevil vždy v tu nejméně vhodnou dobu a pak pobavil až závěr (nějakých 20 minut) s vymítáním a ďábelským dítětem. Přivřu oči a dám 40%, ale pořád čekám na hororovou komedii, která doopravdy pobaví. ()

Googooplexer

Hell yes! Dám 4 aj napriek nie moc vydarenému záveru a zopár slabším pasážam. Trojkový priemer to určite nie je, aj keď to má na prvý pohľad obsadenie ako bábkové divadlo. Kto by si po tomto filme nedal domilises po´boy alebo pizza salad... Zhúlený internet cable guy je tiež výborná scéna. Jediné čoho mohli objektívne všetkých ušetriť je pani Nussbaumová. ()

Pythonator

Originální megaúlet, který není ani tolik parodií, jako spíš plnohodnotnou hororovou komedií s velmi zvláštním a zvráceným humorem. Na film lze použít dva úhly pohledu. Ten jeden vidí jasnou sračku. Tím druhým však musíte přiznat, že se neskutečně bavíte a čumíte s otevřenou pusou na tak morbidně ujeté scény až je to prostě prdel. Nahatá šílená babka jasně vede, ale všechny postavy jsou tak nějak dokonale napsané a obsazené, že na ně nemůžete zapomenout. Dvojka farářů a dvojka přitroublých policajtů musí svými keci pobavit a nechtěný spolubydlící ve formě otravného černého souseda vás prostě pokaždé dostane. ()

• Natáčelo se v americkém New Orleans. (rafix)