Long Pig je úžasná reštaurácia pre vrchných desať tisíc. Boháči tu môžu ochutnať tie najlepšie medzinárodné jedlá a taktiež niečo odvážnejšie: kanibalskú kuchyňu. Tej šéfuje synáčik, ktorý poslal svojho otca do dôchodku vcelku originálne - odťal mu hlavu. Dnes reštaurácia predstavuje novinku, ktorou sú únosy bojovníkov MMA. Tých, čo prehrajú v zápase, následne jej zamestnanci naservírujú krvilačným zákazníkom.
Jenna a jej priatelia sa stanú obeťami takéhoto únosu a prebúdzajú sa v celách reštaurácie Long Pig. Jediné, čo im ostáva, je čakať na zápasy v "Krvavej jame". Jenna by rada našla cestu von skôr než z nej zaživa stiahnu kožu a stane sa z nej hlavný chod. Ruská mafia, kanibalské boje, úchylná masérka-nymfomanka. Všetko to vytvára z hororu Evil Feed krvavú sexi filmovú jazdu. (LV.Helter)

rollman1

Další příjemná podívaná, která přišla úplně nečekaně. Evil Feed je naprostá ujeťárna, která nemá problém si udělat srandu sama ze sebe a musím říct, že jí to jde neskutečně. Taky se zde dost hláškuje a věta typu: "Tak se ukaž Jan Claude Black Damme" mě rozsekala. Taktéž film nabízí velmi sexuálního napětí a to díky nádherné kočce Yuki, která určitě přivodí mnoho ejakulace na monitory. Co dodat víc? Ještě k tomu připočtěte povedené gore, bitky v klecích se super záporáky (týpek cos se furt smál, byl docela divně creepy) a vyjde Vám taková pohodová oddychovka, kde se pořád něco děje a nestíhá se nudit. Spokojenost. ()

EvilPhoEniX

Hodně kontroverzní, hodně ujeté, šílené, crazy a strašná blbost!! Ale má to své kouzlo!! Evil Feed hodně připomíná Japonský styl, svým obsahem i formou. Námět je velmi bizární, jakési undergroundové podsvětí s neokoukaným a nelegálním bussinesem, ve kterém se mlátí ty největší Gorilly v kleci anebo se podávají speciality typu DICKEY ROLL, to nechceš!! Vizuál byl hezky barevný, natočeno to bylo slušně v rámci rozpočtu, ikdyž kamera občas zlobí hlavně při fightech, ale je to skvělá zábava a jízda, neustále se něco děje, funguje i humor, krve taky požehnaně, no má to snad vše, co by správný úlet mít měl a zároveň nic neotravuje. Hláška z filmu, která mě rozsekala ( What does a girl have to do to get laid around here??!! Dávám slabší 4, jelikož nic šílenějšího jsem letos ještě neviděl, ale doporučení se zdržím, pouze na vlastní nebezpečí. ()

George Stobbart

Mladí bitkári sa ocitnú v sieti zločineckých súbojov v podsvetí, kde zároveň zisťujú, že tí čo prehrajú, budú servírovaní v miestnej čínskej reštaurácii. Bizarný žánrový mix - z časti bojovka, z časti komédia, z časti horor a z časti úchylný úlet. Ani jedna z častí však nefunguje naplno a bohužiaľ sa ani nedopĺňajú tak, aby vytvorili kompaktný zážitok. Takže sa mi to po čase všetko zunovalo a príliš ma to nebavilo. ()

*CARNIFEX*

Long Pig. Reštika ktorá na tanieri podáva najkvalitnejšie mäso na trhu. Nebolo by na tom nič zlé, keby nešlo o to ľudské! Nakoľko dodávok "vhodného tovaru" na spracovanie ubúda, majiteľ ponúka svoj podnik na trhu. S rovnakou myšlienkou sa nestotožňuje jeho potomok, ktorý ráznym spôsobom preberá "velenie" nad rodinnou firmou. Otcova hlava končí vo výkladnej poličke obývacej steny. No toto ani z ďaleka nie je koniec. Toto je začiatok novej éry Lon Pig! Teda, až kým ... Po dlhej dobe splater, ktorý je dostatočne vtipný nato aby pobavil. Jednoduchý dej nenúti diváka nad mimoriadnym zaťažením mozgovej kôry. Krátka stopáž plusom. Akčné scény slušné, pár gore záberov neskutočných (najmä jednu si budete určite pamätať!). Pri druhej, možno podaktorých chlapov aj napne (že toto som už niekde jedol :D). Hodnotenia niektorých užívateľov sú tak zvláštne. Škoda, že nemali "odvahu" čo to k svojmu hodnoteniu napísať a len bez udania dôvodu či zmyslu šľahli jednu ★. Celkom by ma zaujímalo prečo. Chápem, každému takýto druh filmu nemusí sadnúť, no z hľadiska subžánru mi príde toto nízke hodnotenie trošku kruté. Škoda len že sa v "Evil Feed" neobjavilo viac gore. Každopádne, z mojej strany prekvapivo spokojnosť - 60%. ()

kaylin

„Evil Feed“ není pěkným filmem, ale ve své lehké zvrácenosti je celkem zábavný a jsou zde scény, které vás opravdu mohou pobavit. Je jen na vás, jestli vám filmy s vnitřnostmi, usekanými údy a spoustou krve dokáží zaujmout. Nejedná se o výjimečný snímek, ale přesto je to něco, na co se dá dívat, něco, co má příběh, který vás někam zavede a který má i docela spád, aby to bylo po celou dobu snesitelné. ()