Kovacs je zahnaný do kouta a připravuje se na rozhodující vzdušný souboj. Vtom se na scéně objevuje nový hrdina a vycházejí najevo další tajemství. (Netflix)

Anderton

Finále je presne také aké malo byť, aby bola väčšina spokojná. Mňa ale takmer polhodinové súboje nebavili a navyše viedli k očakávanému koncu. Našťastie zvyšok epizódy ponúkol predsa len jedno dôležité odhalenie a to sa zdalo, že všetko je už dávno vyriešené a hrá sa len o to, kto zostane nažive a ak hej, tak či tí vinní pôjdu sedieť. Niekto pôjde, niekto zomrel, niekto dostal nové púzdro. ()

tomik99

Finále už mě nemělo čím překvapit. Zaplaťpánbůh že už je konec. Potenciál to mělo, pěkné cyberpunkové prostředí, slušné herecké výkony, ale ten scénář je na odstřel. Vůbec mě to nevtáhlo, šíleně slabá zápletka, která nikam nevedla. Vztah bratra a sestry mě vůbec nebral. Zachraňovala to krásná Ortega a samozřejmě charismatický Takeshi, zbytek postav byl opravdu hnůj. Dějově prázdný obal, který se stejně rychle vymění jako lidská pouzdra v seriálu. ()

Necrotongue

Úplný závěr mi sice připadal až příliš happy, ale i přes nějaké ty nedostatky jsem se rozhodl pro pět kousků. Tvůrci se s tím příliš nemazali a neváhali obětovat nějakou tu postavu, pro mě představuje nejtěžší ztrátu život, který vlastně ani životem nebyl. Tak nějak jsem si ho oblíbil. ()

Martrix

Poslední díl objasnil úplně všechno, tzn. dozvíme se kdo stojí za útokem na Lizzy, jak které postavy nakonec dopadly a kam asi budou směřovat ti, kteří vše přežili. Řada je ukončena naprosto čistě a pokud bude nějaká další, tak to nejspíš bude v jiném městě, na jiné planetě... . Celkový dojem ze seriálu velmi dobrý, kvalita nijak zvlášť nekolísala...jsem spokojený a vděčný, že se někdo pustil do originálního sci-fi příběhu. ()