Třicet let po Bancroftově případu jeden z Metů vypátrá Kovacse. Nabídne mu kšeft, hi-tech pouzdro a možnost znova potkat Quellcrist Falconerovou. (Netflix)

Necrotongue

Tušil jsem, že si budu na nové Takeshiho pouzdro jen těžko zvykat, chybět mi bude i Purefoyův charismatický záporák, navíc jsem ale zjistil, že se asi nějak změnily kvóty, protože jsem měl pocit, že se natáčelo v Harlemu. Příběh mi zatím až na jemné nuance připomínal první sezónu, takže uvidím, jak to půjde dál. ()

Martrix

Na jednu stranu je moc fajn vrátit se do toho carbonovského světa, na stranu druhou...už to není takové zjevení, jako první řada. Mackie sice není tak tragický, jak jsem si myslel, ale svému předchůdci nesahá jeho charisma i herectví ani po kotníky. Je jen ploše přinasranej. Ale to by se dalo překousnot...zatím mi chybí nějaká solidnější zápletka; kdyby nebylo první řady, nejspíš by mě tato epizoda nedokázala na další sledování navnadit. ()

warrenur

Vraciame sa opat do atraktivneho sci-fi sveta prvej serie. Sklamala ma momentalna "schranka" Takeshi-ho a prostucky scenar. Na otvarak druhej serie ma cast nejak zvlast neoslovila, ale urcite tomu dam este sancu, ci ma pribeh, pripadne dalsie postavy, atraktivne vychytavky zaujmu neskor. Toto je zatial len slabsi priemer. ()