Kovacs se setká s někým ze své minulosti a ve flashbacích se ukáže jeho spletitá historie s Protektorátem, Povstáním a Quell. (Netflix)

Necrotongue

Sedmá epizoda mě dost zklamala, protože se věnovala jen časům minulým a příběh se vlastně nikam neposunul. Pohled do minulosti mi navíc nepřinesl žádné překvapivé zjištění, to, co jsem se nedozvěděl už z předchozího dění, jsem si celkem jednoduše odvodil, takže zajímavé bylo snad jen doladění detailů. ()

tomik99

Nečekal jsem to tak špatné, jak hrozné to vlastně je. Flasbhack dle mého názoru naprosto o ničem. Tento seriál mrhá jedním potenciálem za druhým. Stala se z toho taková nudná šeď, že bohužel jinak hodnotit nelze. ()

Anderton

Sedmička je tá odlišná epizóda, ktorú obsahuje takmer každý seriál. Okrem toho by mohlo ísť o skvelý desaťminútový epilóg pilotu, prípadne päťminútovú rapidmontáž akejkoľvek epizódy. Je teda otázka vkusu, či máte radi hlbšie piplanie sa v minulosti, alebo radšej chronologicky sledujete prebiehajúci dej bez odbočiek, respektíve návratov do minulosti. Ja som niekde medzi. Prekvapenie prinesie až záverečná sekvencia. Možno budete premýšľať aj na tým, či je lepší v úlohe Kinnaman, alebo Yun Lee. ()

Martrix

Díl plný flashbacků, který osvětlí jak se stal Kovacs Vyslancem, i jak se dostal k protektorům. Také se dozvíme, co se stalo s jeho sestrou. Výrazně se zpomalilo tempo a Ortegová trochu chybí. I když to nebylo nezajímavé, nechal bych Kovacsovu minulost zahalenou v temnotě. Ale chápu, že pro vývoj dalšího děje, to nejspíš bylo nutné. ()