Zarytý starý mládenec Paul, ktorý žije sám a myslí si, že je s takýmto životom spokojný, sa neočakávane zamiluje do Iris, ktorá sa však má čoskoro vydávať. Jeho priatelia, ktorí majú sami problémy s vlastnými vzťahmi, vymyslia odvážny plán, ktorý má Iris zabrániť v svadbe s nesprávnym mužom. (STV)

Brunetgirl

Mann tut was Mann kann, jsem sledovala napůl mrtvá v letadle a čekala lehkou, nenáročnou komedii a přesně takový tento film je - navíc poměrně hodně vtipný, chvílemi jsem výbuchy smíchu budila půlku letadla, nečekejte rozhodně žádný složitý děj, ale spíše film s americký průběhem a happyendem, každopádně i po měsíci jsem si na něj ještě vzpomněla, což je záruka toho, že se mi líbil. :) Pro klidný večer po náročném dni je tohle správná volba:) ()

Enšpígl

Hlavní hrdina si po celý film sice vystačí s jednmím výrazem obličeje, ale jeho postava je napsaná tak sympaticky, že ho nelze nemít rád. Jeho eskapády se ženskejma byly super. Film nepostrádal vrchovatou porci vtipu a příjemnou atmosféru. Závěrečné vyznění příběhu působilo až pohádkově romanticky a perfektně tak zapadlo do té celkové pohody, kterou film šíří. ()

kolodej1

příjemný film, s docela vtipnými momenty, nesoucí se v lehkém, bezstarostném duchu a je o hledání té pravé, jak Paula, tak jeho kamarádů,. Je z kategorie filmů oddychových, na který se dobře kouká a přináší dobrou zábavu. Co v mých očích ovšem tento film sráží dolů, je maximální možná průhlednost, s kým se dá dohromady Paul. Už od prvního setkání s ní je jasné, že ona bude nakonec ta osudová. Celkově bych ale film doporučil ()

Dr.Marek

Moje srdcovka! Dokonale vtipná komedie s nadhledem o životě a naději starého, ale pozitivního mládence a jeho praštěných kámoších! Stojí za to i vidět jeho luxusní byt :-) viděl jsem tenhle film asi 6x a vždy mě pozitivně naladil, pobavil a hlavní hrdina tu má fakt charisma, vyzařuje z něj pohoda a jeho osud dodá starým mládencům naději a příklad jak na to :-) ()

Autogram

Nemecký vzťahový galimatiáš, keď dospelí zabezpečení muži nevedia, čo so životom. Buď majú žien príliš, alebo žiadnu, a najkrajší vzťah je ten so psom. A možno aj s nevlastnou šestnásťročnou dcérou, ktorej Paul predvedie taký výklad o láske a sexe, že by ho mohli dať rovno do učebnice pre základné školy. Objaví sa niekolko odhalených Nemiek, za ich perfektné telá môže asi tá už napohľad odporná šťava, čo pijú nahé hneď po zobudení. Párkrát som skutočne vybuchol od smiechu, silné tri hviezdy si film zaslúži aj za návod, ako má vyznať lásku spravny ajťák. –––– Dáš si šťavu? Jablko, mrkva, fenikel a trochu zeleru. –––– Obe sú perfektné. Iné, ale perfektné. ()