Ve chvíli, kdy se rozhodne opustit Banshee, Lucas zjistí, že případ vraždy, který už považoval za uzavřený, se ve skutečnosti znovu otevírá. Proctor se po napjaté konfrontaci s Calvinem a Bratrstvem snaží dotáhnout svou dohodu s Kolumbijci do konce. Carrie plánuje poslední akt pomsty. Budoucnost Banshee je nejistá a Brock požaduje po Bunkerovi loajalitu. (HBO Europe)

BROKEN_

Takhle má vypadat závěr seriálu. Finále, které nám krásně připomnělo v čem byla tahle show zajímavá a proč ji někteří sledovali, jako já. Akční scény, styl, hudba, postavy. Jsem rád jak to dopadlo velmi. Hood, Job, Sugare, Carrie, Proctor, Brock, Bunker, ti všichni mi budou chybět. Závěrečná hudba byla jen třešnička na dortu. P.S. Ve finále jsem fandil Proctorovi a jsem rád, že nám jeho osud neukázali.  " Banshee, Pennsylvania... Suck my tit" :-D ()

Arkanoid

Brock s Carrie vymyslel poriadny úder a stal sa badassom, aspoň na moment. Burton predvádza zo seba opäť to najlepšie. Zrazu sa nájde priveľa dôkazov u profesionála zvyknutého upratovať stopy (vážne?). Opäť tu máme potok v Banshee a s ním späté kvalitné scény. Škrtenie je pridlhé. Síce je s prstami a hlavný hrdina si pospomína na svoje bitky, smutné aj pekné chvíle života, ale stačí sa pozrieť na pár MMA zápasov, aby divák pochopil, kedy sa pri škrtení predlaktím či nohami klepe a odpadáva. Ground and pound, napríklad aj taký, aký sa ukazuje v protiútoku, je jednoznačne lepšou alternatívou, ako škrtenie prstami. Konečne sme sa dočkali nevyhnutnej scény Kurta Bunkera s bratom Calvinom. Takúto scénu som od sympatickejšieho Bunkera čakal celú sériu. Pozdrav hlavného hrdinu s Brockom je jedna z najlepších seriálových scén vôbec. Viac ako tisíc slov. Inak vydarené ukončenie seriálu. ()

italka63

Velmi dobré zakončení seriálu, který se stal návykovým jako naložené drogy pro kolumbijský kartel, které Brock poslal dobře mířenou střelou až do nebe a já jen řekla, sakra, Brock, a tímhle? ()