Zvláštní agentka Veronica Dawsonová přijíždí do Banshee vyšetřovat sériové vraždy a vyzpovídat Lucase, kterého už vyslýchá Brock ohledně jeho vztahu s Rebeccou. Carrie uskuteční svůj zatím nejambicióznější úder proti Bratrstvu. Cruzová začíná podezírat Bunkera. Calvin je v šoku, když mu na dveře zaklepe dlouho vězněný vůdce skinheadů a Proctorův spojenec Randall Watts. Banshee zasáhne další děsivá vražda. (HBO Europe)

Arkanoid

Vypočúvanie hlavného hrdinu je rutina. Calvin naberá balls, ale ostáva zatiaľ pri opileckých rečiach. Carrine badass scény kazí záber po výbuchu ako z filmov Stevena Seagala. FBI chick síce má možno drzé reči, ale vezie sa na klišé trende drogy užívajúceho agenta. Watts je veselý a vždy pripravený, čo je sympatické. ()

Loki_Six

"We all know the drill. You're going to deny my parole, then go home congratulating yourselves on making the world a safer place. But what you minimum wage pencil dicks can't possibly understand is that however repulsive you seem to think I am, that the darkness swallowing this country whole and coming for you and your half-breed families is a million fucking times worse." ()