Finále první řady seriálu. Lucas vzpomíná na řadu vězeňských terapeutických sezení, čímž přiživí svou nenávist k Rabbitovi. Pod tlakem Xavierova naléhání, aby předali případ únosu FBI, učiní Lucas rozhodnutí, které změní společný osud Carrie, její rodiny, Sugara, Joba a celého policejního oddělení v Banshee. Speciální zásilka u Alexových dveří přivede Nolu k tomu, aby přehodnotila svou budoucnost. A Kai poučí Rebeccu jakou sílu mají telekomunikace. (HBO Europe)

Arkanoid

„I want to be dead or home by morning.“ Krásna dialógová scéna ohľadom dostávania parole pre väzňa, ďalej dramatická na hranici života a smrti, Rabbit predvádza svoju nekompromisnosť a Burton sa ukazuje v plnej, brutálnej kráse. Parťáctvo poteší, ale vzhľadom na to, že nie každá postava má toľko priestoru, čo hlavný hrdina, nebavia rovnako. Záver odhaľuje logické nedostatky a ukazuje šetrenie postáv na ďalší dej. Jazykové okienko: 4 deep; ball park. ()

Necrotongue

Závěrečná epizoda první sezóny byla čirým výsměchem doufajícímu divákovi. Jedno klišé přebíjelo druhé: šerif pochopitelně vzdorně odevzdává hvězdu (jako bych už to někde viděl...), tradiční záchrana na poslední chvíli se tady dokonce pro velký úspěch vyskytovala hned dvakrát, rozstřílený hlavní padouch pochopitelně uniká a přišla i třešnička na dortu. Cituji: "Je mi jedno, co je to za gangstery, ale teď si vybrali špatný město." Šmarjá, to jako fakt? Jo, jo, Ratemus to celou dobu říkal a měl pravdu. ()

Ratemus

přece to nemůže skončit špatně když to má další řady....bohužel pro mě konec, horší seriál jsem už dlouho neviděl...ale jen na sílu jsem dokoukal první řadu....byla nekonečná, dlouhé, předlouhé scény a stále stejný kamenný ksicht Antony Starra je k popukání, je nneohrožený, drsný a vše zvládne sám, dokonce i ochránit celé město....na to nepotřebuje ani tu artičku tří dalších super profesionálních policistů....už jen fakt že 4 policajti na město? ()