Carrie naléhá na Lucase, aby se vykašlal na minulost, právě když stále více podezíravý Gordon je odhodlaný odhalit tu její. Rebecca, vyhnaná ze svého amišského domova, se obrací na Proctora, aby jí pomohl začít nový život v Banshee. Díky překvapivé návštěvě Rabbitova asistenta Carrie zaplaví vlna vzpomínek. Alexova rodina bdí u skomírajícího Benjamina Longshadowa a Alexe znenadání navštíví jeho sestra Nola. (HBO Europe)

Necrotongue

Všechny postavy, kterým kdy vdechl život velký, malý bijec Jean- Claude Van Damme, by s pokleslou sanicí a se slinou, zvolna vytékající z levého koutku, zahanbeně sledovaly, co všechno ta Carrie vydrží. Předpokládám, že epizodu sponzorovala nějaká sklenářská firma, jinak nechápu, proč by muselo být v záběrech tolik rozbitých oken. ()

Loki_Six

"Be careful, Father. I have swallowed your insults for years, but don't mistake my tolerance for weakness. You all live here because I choose to allow it. Not God. It's me, your dead son! I allow it! And if I decide I don't want you here anymore, there's no God that'll be able to protect you from me. I'll show you all what it feels like to be cast out." ()

johnsnow

Ako som povedal pri munulom parte príchod mafoša olega bude zrejme znamenať masaker a fakt to tak bolo. Skvelá a drsná bitka Carrie a Olega. Pasáž s Rebecou ktorá je vyhnaná tiež fajn, akurát ta pasáž s ňou a  Proctorom naznačuje, že ju možno v budúcnu oprcá (sú rodina ale tak v takýchto serošoch to je možné). No a príchod tej Indiánky, nuž podľa jej chovania to bude nejaká potvora. Šak uvidíme. Hej a Carrien pravý manžel zrejme plne pochopil, že mu zahýba. ()

Dody345

Dosud nehorší epizoda. Zejména kvůli nekonečné rvačce. Carrie měla být po chvíli už KO vzhledem k těm ranám a ne že vždy vstane jako nic a vrací mu to. On ji tam mlátí, kope a nic, pak ji bodne dřevěným kůlem a co myslíte, že se stane? Zemře? Upadne do bezvědomí? Ale kdeže, ona si to vytáhne a několikrát bodne jeho do zad a nakonec mu to probodne skrz krk... Upřímně postavu Carrie vážně nemám rád už od začátku. Takže jsem pak fandil Olegovi a když se vrátil šerif a říkal, ať Carrie otevře oči, tak já jsem při sledování volal, ať je neotevírá, ale bohužel. To co schytala Carrie by nerozchodil ani Vladimir Kličko, ten už by byl v půlce mrtvý, ale ona je asi jiná liga... ()