Lucasova skrytá identita je v ohrožení - ve snaze ochránit sebe a svou rodinu se ho totiž Carrie rozhodne vydat Rabbitovi. Mezitím se loupež v lékárně zvrhne v krizovou situaci plnou rukojmích na místní střední škole. V nebezpečí je také Deva a manželka starosty Kendalla Janie. (HBO Europe)

Arkanoid

Chytré dialógy o tom, kto má posledné slovo a ako to vlastne bolo sa o chvíľu striedajú so zápletkou zrady, akcie a bolestivého odpustenia. Boli aj lepšie epizódy, ale táto je tiež fajn a fanúšikov rozhodne neurazí. ()

Ratemus

Co náhoda a originalita nechce, do města přichází dva týpcí, kteří vykradli lékárnu a vzali si rukojmí ve škole a co čert nechtěl, zrovna Deva je tam....a neohrožený starosta vše zvládne s přehledem...... ()

Necrotongue

Asi takhle, tato epizoda sice nebyla žádnou katastrofou, ale že bych z ní radostí tančil, to se taky říct nedá. Bez mučení uznávám, že s akčními scénami tvůrci nešetří, jenže se v nich nejsou schopni vyhnout otravným klišé, jakými jsou například záchrana v poslední možné chvíli a ohrožení osob, na nichž převelice záleží hlavnímu hrdinovi. ()

johnsnow

Pasáž nášho Hooda a Rabitta bola naozaj slušná a napínavá. Ale pasáž ohľadom rukojemníckej drámy v škole bola slabá, avšak vyradenie lupičov stálo zato. No a záver nám ukáže že veľa vecí sa dá riešiť dobrou jebačkou. Hej a návšteva Rabbitovho človeka v banshee pomaly naznačuje poriadny masaker. Teda aspoň dúfam. ()