Varg se stane svědkem smrti mladé žadatelky o azyl. Šlo o nehodu, nebo o varování ostatním dívkám ze stejných kruhů? Společně se svou přítelkyní Karin Varg zjistí, že mrtvá dívka byla součástí skupiny lidí, kteří zneužívali mladé žadatelky o azyl. Jako vždy pracuje čas proti Vargovi, který musí co nejdříve zjistit identitu lidí stojících za zločineckým spolkem, než přijdou o život další dívky. (oficiálny text distribútora)

MickeyStuma

Poctivý detektivní Tv film, jaký se u nás v Česku už netočí, ale bývaly doby, kdy ano. Po nalezení mrtvé dívky se příběh zajímá už jen o postupný průběh vyšetřování detektiva Varka Veuma, tedy hlavní postavy tohoto snímku. A tak se tu nehraje na nějakou akčnost, ani nijak nucenou dramatičnost. Vše se odvíjí svým přirozeným tempem a nutností. Scénář je napsán zcela srozumitelně , takže se při sledování nemusí přemýšlet, o čem že se to tam vlastně baví, jak se velmi často stává u současných krimi seriálů. Takových počinů se dnes už vskutku točí opravdu málo. ()

mira007

" Vážně uvažuju, že vašemu příteli uříznu koule" policajt k Barbie girl, jejíž přítel Varg Veum pátrá po vrahovi mladé migrantky. " Amino, poslal jsem ti dolů kufr" hláška záporáka poté co mladé zneužívané oběti vyhodí kufr s věcmi z pátého patra skrz okno. Norská oddechová nenáročná tv detektivka, která i pobaví perlami v dialozích. ()