Ian je bezstarostný dospívající muž a hlavně vášnivý surfař, jenž se jednoho dne rozhodne splnit si svůj sen a náhle opustí svojí milovanou rodinu, přičemž se vydá na dlouhou cestu plnou pláží, surfování a večírků s cílem nalézt onu dokonalou vlnu a prožít jedinečný okamžik. Nečekaná událost však změní jeho život navždy. (Mirokukii)

mira007

Cestopisný trip za nejlepší vlnou a bohem. Film, inspirovaný skutečným příběhem člověka, který se ze stavu faktické mrti vrátil do života, začíná jako pouť za nejlepšíma destinacema pro surfování. Je to trochu bez děje , ale číší z toho ohromná pohoda - sluníčko, moře, hezký holky v bikinách ( víc toho bohužel nesundají ) - trochu jako když si člověk pustí na pohodu nějakej příjemnej song. Takhle na mne působí první hodina filmu. V závěrečné půlhodině se řeší nehoda hlavního hrdiny a jeho návrat mezi živé - je to trochu změna žánru filmu, ale je to otázka víry a nadhledu jak k tomu kdo přistoupí. Někteří nebudou chápat a věřit, ostatní budou dojetím brečet jako u telenovely. ()

lioncel

Zpočátku poměrně sympatické ´road movie´ po několika opravdu nádherných turistických destinací s úžasnými záběry na krajinu a místní přírodní krásy, se zvrhne v náborářskou agitku jednoho slavného pánbíčkáře, který, jak se ukáže až na samotném konci, vlastně vypráví svůj životní příběh .. takže je to o tom, jak se z mladého volnomyšlenkáře (prkno, sex, drogy, alkohol) a nezávislého vyznavače krocení velkých vln stal uvědomělý hlasatel slova božího. ()

VanTom

Než se přelomily do nestydaté božské agitky, plakátový výlet nevěřícího, nevázaného života (prkno, párty, známosti na jednu noc) si užívajícího mladíka, hledajícího v nádherných plážových destinacích po celém světě svou "perfektní vlnu", plus milá romance s krásnou Rachel Hendrix se celkem daly. Pak přišla nehoda, "smrt", zázrak (setkání s Bohem), aby milý jinoch přehodnotil svůj postoj, víru, stáhl si elektronickou Bibli a stal se spořádaným člověkem (pastorem šířícím svůj zážitek). Ech… ()

emma53

Začalo to celkem pěkně...….léto, moře, nádherná krajina a zálivy, nekonečné množství vln a těch, kteří tohle milují. To jsou pochopitelně v tomhle případě surfaři. Musím pochválit kameru, která to snímala vysloveně s láskou k viděnému. No a pak to závěr ke své smůle zkazil. Nevím, asi se to takhle nějak mohlo stát, ale většina diváků to tak nepobere, včetně mě, škoda. Viděno v rámci Challenge tour 2021 - březen. ()