Film se odehrává v květnu 1990, kdy čtyřem kamarádům skončí škola a oni se rozhodnou jet na koncert své milované kapely Stone Roses. Protože jsou pevně rozhodnuti, že je od toho vidět své hrdiny na jevišti nic neodradí, vydávají se na dvaasedmdesátihodinovou cestu, která zároveň ohrozí jejich přátelství i budoucnost. (hellstruck)

Pilda17

Spike Island nenápadné drama, který ničím nepřekvapí a neurazí. Divák se příjemně pobaví a párkrát zasměje. Hlavní role byli zvolené trošku divně, já osobně bych je změnil. Aspoň ty dva kluky, protože mi nepřišli ničím zajímavý. Emilia Clarke v jiné barvě vlasů než v Game of Thrones působí dobře, ale čekal jsem pro ní trochu větší roli. Tahle holčina kdyby dostala více prostoru, tak věřím, že by nám ještě svůj talent ukázala.. 6/10 = 64% ()

LaRhette

Milujete britské boybandy? Milujete tepláky a Stone Roses? Pak je to film pro vás. Pokud jste navíc fanouškem seriálů jako My Mad Fat Diary, Misfits nebo Game of Thrones, zajisté tu odhalíte některé z vašich oblíbenců. Film má celkově docela dynamický průběh (mladí rebelové!), což efektivně podpírá vizuální stránka filmu. Má jediná námitka je až k poslední části, kdy se film najednou přehoupne do jiného žánru (dramatické úmrtí otce) a násilím nás vrací z roviny bezstarostnosti, kde se po celou dobu drží. Vím, že to tak v životě bývá, ale pro styl filmu to působí spíš rušivě, nabourává to soudržnost snímku. Z dramaturgického hlediska to vidím jako drobné mínus. ()