Suspension of Disbelief

všetky plagáty

Martin (Sebastian Koch) je úspešný spisovateľ a scenárista, ktorého manželka jedného dňa náhle zmizne. O pätnásť rokov neskôr sa zúčastňuje nakrúcania filmu, kde stretáva krásnu Angelique (Lotte Verbeek), ktorá sa počas nasledujúcej noci tiež stratí. Na druhý deň polícia nájde jej telo a tajomné vyšetrovanie sa môže začať. MIesto Angelique sa do Martinovho života votrie Therese, jej záhadné dvojča, a spisovateľov svet sa začne rýchlo meniť. (Sany33)

kaylin

Nelíbí se mi, jak je film natočený. Používají se různé techniky, propojuje se několik záběrů na jedné obrazovce, vkládají se titulky, kde to není třeba, střihy jsou podivné. Všechno je to jenom proto, aby se natočil trochu jiný thriller, kdy cílem je vlastně jenom to, aby měl divák v hlavě pořádný bordel a byl pak ohromen tím, jak to celé dopadne. Sebastian Koch je dobrý herec, ale scénář mu dává do ruky jen samé nesmysly, které se jako celek rozpadají. ()

rivah

ODKLAD NEDůVĚRY...Efektně a elegantně natočený thriller s nejasnými obrysy děje, který slibuje víc než nabízí. ()