Nie je to ešte ani rok, čo mali svadbu ako z rozprávky, a už sa objavili prvé problémy. Pritom sa zdalo, že Nat (Rose Byrneová) a Josh (Rafe Spall) sú spolu, aj napriek úplne rozdielnym povahám, skutočne šťastní. Rodina a priatelia si ale nikdy nemysleli, že im to vydrží dlho, a s blížiacim sa výročím svadby sa zdá, že mali pravdu. Objavuje sa totiž pokušenie v podobe Joshovej bývalej priateľky Chloe (Anna Farisová) a Natinho nového atraktívneho amerického klienta Guya (Simon Baker). Ani jeden z manželov však nechce byť tým prvým, kto to vzdá. (TV JOJ)

Listyx odpad!

Tak sem asi desetkrát zkusil přepsat větu "Je to fekální, zhovadilá a nekonečně nudná sračka." až jsem to vzdal. Přiznávám, nejsem zrovna člověk co vyhledává romanťáky, ale jakožto druhá polovička celku který tvoříme s mojí přítelkyní pro mě nejsou zas až tak neznámým polem. A budiž posvěcením mého dojmu to, že ani ona nebyla tuhle zoufanost schopná dokoukat. Mno.. podívejme se do střev tohoto obsahu střev blíže. Nudné postavy, zoufale nudně zahrané. Veškeré rádoby vtipy absolutbě nevtiné, prokládáné nejubožejším fekálním hunorem pro těžce dementní. Bývá pravidlem, že když není nějaký extra objevný nápad, je špatný rejža a herci to neutáhnou, šoupnou tam kočky a frajery poslední záchrany, ať se maj oba tábory populace na co koukat. Tenhle film je zcela výjimečný tím, že už ani tahle kotva nefunguje. Na konec takové malé shrnutí: nedá se to poslouchat (protože lepší dialogy najdete na každé balené potravině), nedá se na co koukat (je skoro k neuvěřené, že ti lidé jsou herci), nedá se tomu zasmát ("šukat, dělat, honit" těm co tato slova právě roztřásla bránici k nezastavení se odebéří prosím s mou omluvou k projekci), není na koho koukat (polonahé ženštiny mají díky atmosféře sexepíl zvadlé bramborové natě, a děvčata u filmu neudrží ani Simon Baker, který tu hraje slušně zfetovalého hraboše (asi moč čichal produkty z té jeho miliardové piditovárny)), film má špatně určené kategorie "Komedie / Romantický", správně je "Sračka / Ultrasračka". ()

Asmodin

"Romantická komedie", kde se střídají trapné scény s pár opravdu vtipnými (vážně byly jenom 2 vtipné scény: komentáře Chloe v trojce a výstupy úderné Naomi). K romantice se dostanete až v závěru filmu, kdy vám scénáristi vyplní přání a krásný Simon Baker odchází s Rose Byrne a Anna Faris dopadne nejhůř - zbyde na ní jen hulvát. Chudák Rafe Spall musel hrát takového idiota :( ()

Hees odpad!

Tak toto je strastný film. Ja si myslím, že ešte aj telenovela ho prekonáva (neviem ktorá). Nepoviem, že to je bez vtipu to by som klamal, ale keď najlepšie vtipy v tom filme sú hneď zabité niečim iným. Najhoršie je, že keď to konečne na konci začne vyzerať ako seriózny film, zmení sa to na totálny "humus". ()

Riddick77

Romantická komedie? A kde je romantika? A humor? Vždyť se střídají příšerné scény s ještě horšími, aby vše vygradovalo v tak umělý, sterilní a trapný závěr, až se mi z toho udělalo nevolno. Dnešní nestabilitu ve vztazích to problematizuje naprosto nevhodným a hloupým způsobem, přičemž důraz na zábavnou nefunkčnost se naprosto míjí účinkem. Hovadina nejhrubšího zrna. Proč Rose? Proč?? 2/10! ()

maruli

Inu, co k tomu říct. Rozpačité? Jistojistě. Nesnáším ty příšerně trapné sexuální vtipy typu narážek na babiččinu vagínu či rodinné pokoukání na fotky soulože z líbánek, Joshův kamarád bylo jedno OBROVSKÉ WTF, které mělo být z celého filmu vystřiženo. Jenže pak tu máme tu věc s manželstvím. A se vztahy. To, že "jsme se zamilovali spíše do toho, že jsme zamilovaní, než jeden do druhého." A že člověk vždycky tak nějak tuší rozdíl mezi přesvědčováním sama sebe, že na ten či onen rys povahy, který nás na druhém štve, si prostě časem zvykneme, a mávnutím rukou nad nepovedenou jednotlivostí. Že někdy člověk prostě jenom chce mít 'někoho druhého' a zoufale se snaží, aby to tentokrát už bylo to pravé ořechové. V tomhle případě bylo "Will you divorce me?" ten nejlepší úlevný happy ending. Ovšem moralní zamyšlení nad tím, proč to sama považuji za happy ending, raději nechám na ažpotom. ()

• Když je Nat (Rose Byrne) v hotelové zasedací místnosti s Guyem (Simon Baker), má na některých záběrech na ruce snubní prsten a na jiných chybí. (Johnny.ARN)
  • Pro natáčení vánočního večírku byl využit londýnský klub Ministry of Sound. (Johnny.ARN)