honajz2

No, že by si to zasloužilo 98% si nemyslím, minulá epizoda se mi líbila víc, ale tady se děj tak neskutečně rozvinul, že těch 5* stejně dám. Dosavadní největší otázka se vysvětlila, jenže nastolila mnoho dalších otázek. Jsem zvědavý, jak se to vyvine dál, tenhle seriál mě začíná čím dál tím víc bavit. 5* ()

Foxized

Jste ta největší fanynka Zápisníku jedné lásky. Hormony s váma hazí víc než záchvat s epileptikem, který během masturbačního maratónu zapoměl na Kozlíkův čaj. Ale protože nevypadáte jako Evženova Lenina nebo Princezna z Maraudonu, v hlavě nemáte vakuum, základy etiky pro vás nejsou španělskou vesnicí, věříte, že by vás Ryan Gosling neposlal k šípku. Od prvního dne, kdy začal natáčet v Praze vám vaječníky štěkají jako nadržený srnec a vy jen doufáte, že ho třeba někde potkáte a snad i zkusíte sbalit. A ono se to povede. Jste u vás doma, zapálíte svíčky, navzájem se začnete svlékat, Ryan vás položí na postel, políbí a poté do vás vnikne. Každý milimetr vaší kůže zalije piloerekce. A přesně tohle, snad i ve větší intenzitě, zažívám pokaždé, když ba jen pomyslím na tuhle epizodu a její závěr. ()