Robotics;Notes

• Japonsko ロボティクス・ノーツ (viac)

seth82

Skvelá animácia, dobrá hudba, zaujímavá zápletka, ale stále sa to nechytá na Steins Gate a Chaos Head. Steins Gate jednoducho nastavil latku poriadne vysoko vo všetkých aspektoch a tento výtvor sa síce snaží, no niečo mu chýba, vrátane detailnejšieho rozvoja postáv. Škoda, potenciál to malo. ()

DaweForeman

Lepší tři hvězdy. Tohle anime mě celkem překvapilo. Myslel jsem si, že to bude další obvyklé anime ze školního života a klubových aktivit, ale vůbec jsem nečekal, že by se rozjela i další rovina a to určitá konspirace. Tohle by mohlo být i hodnoceno lépe, kdyby udělali lepší konec a anime se celkově chovalo dospěleji. Nejvíce se mi ale líbila Frau, protože tam vždy hodila nějakou ultra hlášku, že se člověk válel doslova po zemi :D . Trochu mi to připomínalo Cikády tou svou mysteriózností, ale do toho to má ještě daleko. Ale přesto to mělo slušnou úroveň. Animace je celkem dobrá a hudební stránka průměrná. ()

Zíza

Ze začátku to byla poměrně nuda, až jsem se bála, že to nedokoukám do konce. Ale během té docela nezáživné nudy točící se kolem stavění robota v rámci školního kroužku občas vykouklo zajímavé pozadí, na kterém příběh sem tam uklouzl. Nakonec je to úplně průměrné anime, které nemá otravného-ubrečeného hlavního hrdinu (to je plus!). Také nemám moc kladný vztah k robotům, takže i kvůli tomu jsem si to zřejmě neužila tolik jako lidé, kteří je mají rádi. Pomalé anime, které miniaturními kroky graduje, až nakonec vrcholí záchranou světa. Tak jako vždy. ()