Subjektiv

V nedaleké budoucnosti miniaturizace a modernizace velmi pokročí, takže se jí dočkají i ženy. Ve velikosti 15 cm budou dívky obdivně vzhlížet k nám, obřím, tajemným Mužům, jejich Pánům, až budeme ocházet ráno co ráno do světa vykonávat nepochopitelné činnosti, zatímco jim velkomyslně dovolíme, aby nám uklízely, vařily a praly. Tato činnost bude slečny naplňovat nevýslovným štěstím, které překoná snad jen naše ochota utáhnout jim povolený šroubek a přelakovat odřený zadeček. Těm dívkám umenšeným a lepším budeme říkat šinki. +++++ Ale vážně... Je seriál o 4 robotických minidívenkách sloužících dospívajícímu chlapci jenom neškodnou fantazií, křížením sexuality s rozplýváním nad koťátky, nebo spíše nechtěným přiznáním vlastní omezenosti a zároveň vyjádřením touhy vypadat před svou vyvolenou jako všemocný bůh? Mám pocit, že Freud by se o sledování Busó Šinki odborně interesoval a nezřízeně se jím bavil. Subjektiv ale není žádný Freud, jeho odborné interesy leží jinde a ty neodborné nemají pouhých 15 cm. Sbohem po šesti dílech, holky na baterky. ()

DaweForeman

No podle prvního dílu jsem očekával od tohoto anime trochu více. Čekal jsem nějakej ten napínavej boj v turnaji po celou dobu, ale jedná se pouze o oddechovku, kdy jsou jednotlivý Shinki součástí pouze každodenního života a s tím spojených příhod. Jediná napínavější část je v posledních dvou dílech, ale není ničím extra. Každopádně tohle anime neurazí, ale také nepřinese nic extra. Animace je celkem slušná. Nenávazné "OVA" se pak pohybuje z jiného prostředí s jinými postavami a má konečně nějakou zápletku, ale pořád to bylo nedostatečné, protože vše je narvené pouze do 40 minut. ()