Zeynep je matka samoživitelka, která pečuje o malou dceru a svou starou matku. Domácnost sotva utáhne z mizerného platu švadleny v továrně. Když o svou jedinou obživu přijde, okolnosti ji dovedou až na pokraj zoufalství. Má dojíždět několik hodin za prací, anebo přijmout pokoutnou práci, kterou ji nabízí její domácí... Podaří se Zynep zaopatřit svou rodinu a neklesnout přitom pod svoji důstojnost? (Dny evropského filmu)

Enšpígl

Já bych tohle přál vidět všem těm blbečkům co s novým mobilem, autem v garáži, plnou ledinčkou a televizí velkou jak žirafa si neustále stěžujou jak se maj blbě a blá a blá blá. Protože tady to, ta situace ve který byla ta ženská, tomu říkám sklep pekla, ani jednu vteřinu jsem jí nezáviděl a neměl bych pro ni jedinou radu co by měla dělat, ale i přes velké empatie a soucit s hlavní hrdinkou nemůžu dát vyšší hodnocení, protože jsem v něm nic jinýho než ukázku zasranýho života, žádná filmařská scéna, žádný příběh, prostě jen kousek ze života ženský, která je v prdeli, ale nebulí a snaží se dělat v rámci možností co může. ()