Prefíkané slúžky - Season 1

(séria)
USA, 2013, 9 h 9 min (Minutáž: 41–43 min)

Tvorcovia:

Marc Cherry

Ana Ortiz, Dania Ramirez, Roselyn Sanchez, Judy Reyes, Rebecca Wisocky, Tom Irwin, Grant Show, Susan Lucci, Edy Ganem, Brianna Lynn Brown, Brett Cullen (viac)

castor

Zazobaní zaměstnavatelé a hlavně kouzelné hispánské služky, které se svérázně vyrovnávají se svým údělem. Tyhle baby mají hodně co nabídnout. Nejenže jsou hezké, ale i vtipné, bystré a drzé. A celkově tajemné. Dohromady tvoří nesourodý, ale zábavný čtyřlístek, na který je radost pohledět. Svou roli sehrává solidně odlehčená atmosféra, která v každé epizodě baví. Je to kouzelně a záměrně líznuté telenovelou, které nikdy nevyžadovaly dvakrát moc mozkových buněk, ovšem tady bychom tvůrce v čele s autorem Marcem Cherrym uráželi. Rozvolněný styl mi v tomhle případě dokonale sedí. Stanice ABC dala od tohohle svižného projektu ruce pryč, Lifetime ovšem nezahálela a se zajímavým producentským jménem Evy Longorie (ze Zoufalých manželek, za kterými stojí rovněž Cherry) mohla s chutí sledovat, jak se jednotlivé díly zarývají do zájmu diváků. Rosie nechala malého synka v Mexiku a bojuje za jeho legální cestu do Států, přitom se zamilovává do svého šarmantního domácího, Carmen doufá, že rozkmitá kariéru zpěvačky, Valentina chce z tohohle světa vypadnout přes prachatého synka svých chlebodárců, s čímž nesouhlasí její matka Zoila, a konečně tajemná Marisol, která se pokouší dostat syna z vězení. A pochopitelně spousta zajímavých vedlejších postav – kupříkladu když se Powellovi objeví na scéně, je jisté, že nás čeká něco mile ulítlého. Není to nic převratného, ale celkově tleskám. ()